garliavosmedelynas.lt nuotr.

Bonsai medeliai gali papuošti kiekvieno iš mūsų aplinką

Dažnas iš mūsų jaučiame potraukį užsiimti tam tikra veikla ar kažkuo labai domimės. Vieni savo kasdienybės neįsivaizduoja be sporto, kiti – knygų, pasivaikščiojimų su augintiniu ar rankdarbių. Nemažai ir tokių, kurie visą savo laiką skiria aplinkos puoselėjimui. Ir, kaip kartais klaidingai manoma, soduose ir kiemuose, įgyvendindami savo unikalius projektus, pluša nebūtinai vyresnio amžiaus: gražioje, išpuoselėtoje aplinkoje gyventi nori ir jauni žmonės. Juk pomėgiai, kaip ir skonis, draugų neturi, tiesa?

Jei ir jūs nesate abejingi aplinkos grožiui ir ieškote unikalių sprendimų, dėmesį turėtumėte atkreipti į medelynuose įsigyti siūlomus formuotus medelius arba tiesiog bonsus. Žinoma, šie bonsai medeliai nėra identiški tikriesiems japoniškiems bonsams –  miniatiūriniams medeliams, auginamiems specialiuose konteineriuose. Tai – įprasto dydžio, Lietuvos klimato sąlygomis užauginti, įvairių rūšių bei dydžių, specialiai suformuoti medeliai, vizualiai primenantys bonsus, kurie, neabejotinai, taps Jūsų sodo ar kiemo puošmena.

Kodėl verta įsigyti formuotus medelius?

Kalbant apie bonsus – senovės japonų meną, kurio subtilybes yra perduodamos iš karto į kartą, savaime suprantama, svarbu ne tik galutinis rezultatas, bet ir pats procesas, reikalaujantis daug žinių, laiko, kruopštumo. Aišku,  netrūksta žmonių, kurie į bonsų formavimą žiūri kaip į savotišką terapiją. Tačiau, ne paslaptis, nemažai ir tokių, kurie, dėl laiko ar gebėjimų trūkumų, tiesiog nori grožėtis profesionaliai suformuotais, eksterjerą puošiančiais bonsais. Jei ir Jūs toks esate, prekyba formuotais augalais – dėmesio verta Garliavos medelyno paslauga, kurią verta rinktis dėl žemiau išvardintų priežasčių.

Iš anksto suformuota augalo forma. Šie medeliai jau turi pagrindinę formą, profesionalų sukurtą, pasitelkus įvairias technologijas (genėjimo, vielavimas). Vadinasi, norint džiaugtis tokiu unikaliu grožiu, nereikės pradėti nuo pačių šio proceso pagrindų, tačiau, medeliui augant, jį galėsite formuoti pagal savo norus.

Priežiūra ir augalo formos tobulinimas. Nors medeliai parduodami jau suformuoti, o galimų formų įvairovė traukia akį, reikia nepamiršti, jog augalai yra gyvi ir nuolat besikeičiantys, tad, siekiant išlaikyti pastarųjų formą bei, ne mažiau svarbu, sveikatą, pastariesiems yra reikalinga nuolatinė priežiūra: laistymas, tręšimas, persodinimas, genėjimas, vielavimas. Jei kažkam tai atrodo didelis darbas, tai, žmogui, mylinčiam gamtą – tikras malonumas!

Formuotų augalų įvairovė. Garliavos medelyne pirkėjams siūloma įsigyti įvairių rūšių (kalninės pušys, skroblai, kukmedžiai, ąžuolai ir kita), skirtingų dydžių, formų bei amžiaus formuotų medelių.  Prieinama įvairovė leidžia pasirinkti medelį, geriausiai atitinkantį individualius poreikius.

Kokybės garantija. Pirkdami formuotus medelius iš Garliavos medelyno, išsiskiriančio ilgamete patirtimi šioje veiklos srityje bei teigiamais atsiliepimais iš klientų, būsite tikri, jog įsigytas augalas bus kokybiškas, tai yra – tinkamai prižiūrėtas ir suformuotas, vadovaujantis tam tikrais reikalavimais. Ne mažiau svarbu, jog medelyne parduodami augalai yra tinkami auginti būtent mūsų šalies sąlygomis (juk taip pat augo Lietuvoje), tad tai – garantija, kad įsigytas medelis sėkmingai vešės ir džiugins savo grožiu.

Taigi, jei, lankydamiesi erdvėse, kuriose auginami bonsai,  grožėdavotės šiais, tikrąją to žodžio prasme, meno kūriniais ir tik tyliai pasvajodavote, jog būtų nuostabu vieną tokių „apgyvendinti“ ir savo namuose, nepraleiskite progos apsižvalgyti Garliavos medelyno formuotų medelių asortimente.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: