Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-06

Broliams Lavrinovičiams labai patiko mintis susikeisti galvomis

Žinomiausi Lietuvos dvyniai – krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai išbandė save aktorių kailyje. Jiedu naujausiame režisieriaus Tado Vidmanto seriale „Medikai paramedikai“ suvaidino pacientus, atvykusius į  gydymo įstaigą su itin keistu prašymu – susikeisti galvomis.

Pasak brolių, filmuotis seriale „Medikai paramedikai“ buvo ne tik smagu, bet ir įdomu.

„Buvo smagi patirtis, ne tik kaip aktoriams, bet pažiūrėti visą filmavimo virtuvę. Juk čia beveik filmas ir dar pas tokį garsų režisierių Tadą Vidmantą“, –  pasakojo Kšištofas.

„Idėja susikeist galvomis taip patiko broliui, kad jis kiekvieną dieną spaudžia mane iš tikrųjų pasikeisti galvomis. Gal dėl to, kad mano kūnas gražesnis”, –   juokavo Darjušas.

„Na, bet aš iš veido – gražesnis”, – antrino Kšištofas.

Kaip pavyko įgyvendinti neįprastą brolių užgaidą, žiūrovai galės sužinoti pažiūrėję naujausią serialo „Medikai paramedikai“ dalį per naujos kartos televiziją „Go3“.

Žiūrovai seriale galės išvysti ne tik brolius Lavrinovičius, bet net 70 profesionalių aktorių ir žymių Lietuvos žmonių, kuriems teks suvaidinti itin netikėtus personažus ir situacijas: Inetą Stasiulytę, Marių Repšį, Leonardą Pobedonoscevą, Mantą Vaitiekūną, Aistį Mickevičių, Vitaliją Mockevičiūtę, Julių Žalakevičių, Neringą Varnelytę, Eglę Mikulionytę, Sonatą Visockaitę, Petrą Kuneiką, Ievą Delininkaitytę, Vainių Sodeiką, Mantą Bendžių ir daugybę žinomų Lietuvos „ligonių“.

Naujasis serialas atskleidžia šokiruojančią medikų darbo kasdienybę, gausiai pagardintą juoduoju humoru ir ironija. Įspėjame, kad „Medikai paramedikai“ – ne silpnų nervų žiūrovams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: