Bronzos medaliai iš Europos Shotokan karatė čempionato

Anglijoje , Londone ( Crawley ) vyko 30-tas Europos shotokan karate čempionatas , kuriame dalyvavo apie 400 sportininkų iš 23 šalių . Lietuvą atstovavo 11 sportininkų, kurie iškovojo 2 komplektus bronzos medalių.

Rinktinės sudėtyje kovojo ir trys klubo „Alfa“ trenerio Alfonso Valuntonio sportininkai. Jaunučių grupėje Eglė Duobaitė, ir jaunių grupėje Rūta Zigmantavičiūtė iškovojusios po pergalę pateko tik į finalinius šešioliktukus. Jaunimo grupėje Laurynas Norbutas iškovojęs dvi pergales liko devintas.

Geriau sekėsi komandinėse rungtyse. vaikinų jaunių (16-17m.) kumite komandai, kurią sudarė kauniečiai Domantas Brazauskas, Mantas Janonis, Minvydas Kubilius pusfinalyje pralaimėję Rusijos sportininkams liko treti. Trečią vietą iškovojo ir meginų jaunimo komanda, kurią sudarė Ineta Andriūnaitė, Neila Sventickytė (Zarasų „Zarasai“ klubas) ir panevėžietė Rūta Zigmantavičiūtė. Jos po atrankinių kovų įveikė varžybų šeimininkes angles, tačiau pusfinalyje nusileidusios lenkaitėms, liko su bronzos medaliais.

Varžybose teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjai panevėžietis Alfonsas Valuntonis ir kaunietė Giedrė Gudzinevičiūtė- Vilkelė.

Nuotraukoje Lietuvos merginų jaunimo komanda: iš kairės:Ineta Andriūnaitė, Neila Sventickytė, Rūta Zigmantavičiūtė, treneris Alfonsas Valuntonis