Būk Panevėžio kolegijos studentu!

Panevėžio kolegija – šiuolaikiška ir patraukli aukštoji mokykla – kviečia tapti akademinės bendruomenės nariu. Kviečiame studijuoti netoli namų, Aukštaitijos sostinėje, Panevėžyje įsikūrusioje Panevėžio kolegijoje?

Kodėl verta studijuoti PANEVĖŽIO KOLEGIJOJE?:

 • Platus studijų programų spektras. Panevėžio kolegijoje vykdomos 23 studijų programos meno, socialinių, technologinių, biomedicinos mokslų srityse. Viena iš jų gali tapti tavo karjeros pradžia. Studijos vykdomos nuolatine (NL, dienine) studijų forma, trukmė 3 metai arba ištęstine (I, neakivaizdine), trukmė 4 metai (studijos vyksta sesijomis).
 • Orientacija į kokybę. Panevėžio kolegijoje siekiama suderinti studentų, dėstytojų, darbdavių požiūrius bei lūkesčius ir nukreipti institucijos veiklą kokybės gerinimo linkme. Suvienyti pastangas siekiant rezultato padeda kolegijoje įdiegta kokybės valdymo sistema. Panevėžio kolegijos veikla pripažinta atitinkanti vadybos sistemos standartą ISO9001:2008. Visos studijų programos įvertintos tarptautinių ir šalies ekspertų.
 • Teorija ir praktika. Studijų programų pagrindas – teorinių žinių ir praktinių įgūdžių dermė. Apie pusę studijų laiko skiriama praktiniam mokymui, profesinių gebėjimų lavinimui ir įgūdžių įtvirtinimui. Gilinti žinias studentai gali ne tik paskaitose ar savarankiškai studijuodami, bet ir dalyvaudami studentų mokslinės draugijos veikloje bei įvairiuose konkursuose. Studentų praktika vyksta tiek pačioje kolegijoje – laboratorijose, kompiuterių klasėse, praktinio mokymo firmose ir pan., tiek ir už jos ribų – įvairiose verslo organizacijose, pramonės įmonėse, gydymo įstaigose, mokyklose ir kt.
 • Erasmus+ mainų programos įgyvendinimas. Panevėžio kolegija įgyvendina Erasmus+ programą. Bendradarbiaujama su daugiau nei 50 aukštojo mokslo institucijų iš įvairių Europos šalių: studentai turi galimybę išvykti studijuoti arba atlikti praktiką į Austriją, Belgiją, Čekiją, Daniją, Graikiją, Estiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę, Latviją, Lenkiją, Maltą, Norvegiją, Portugaliją, Prancūziją, Švediją, Didžiąją Britaniją, Turkiją, Vokietiją ir kt.
 • Panevėžio kolegijos bendruomenė palaiko ryšius su kitomis šalies švietimo bei mokslo institucijomis, įstaigomis, asocijuotomis verslo struktūromis, organizacijomis. Pasirašyta daugiau nei 200 bendradarbiavimo su socialiniais partneriais sutarčių.
 • Studijų aplinka. Gerinant studentų sąlygas kolegijoje nuolat atnaujinamos auditorijos, laboratorijos, bendrabutis.
 • Studijų tęstinumas. Panevėžio kolegijos absolventai gali tęsti studijas įvairiuose Lietuvos universitetuose, priklausomai nuo pasirinktos studijų krypties. Šiandien Lietuvos universitetai mielai siūlo kolegijos studentams lanksčias galimybes stoti į papildomąsias studijas, po kurių galima tęsti studijas to universiteto magistratūros studijų programose.
 • Visi studentai apgyvendinami studentų bendrabučiuose.
 • Studentų atstovybė. Panevėžio kolegijos studentus vienija aktyvi kolegijos studentų atstovybės PankoSA veikla. Atstovybė atstovauja studentams PK valdymo organuose ir už kolegijos ribų, rūpinasi studentų socialine gerove, organizuoja turiningą laisvalaikį.
 • Popaskaitinė veikla. Laisvalaikiu galėsite sportuoti sporto klube, dainuoti chore, vaidinti teatre.

2015 m. vykdomas priėmimas į šias studijų programas:

2015 m. birželis, Nr. 2 (12)

BIOMEDICINOS MOKSLŲ STUDIJŲ

PROGRAMOS

MENO STUDIJŲ PROGRAMA
Bendrosios praktikos slauga (NL) Pramoginė muzika (NL)
Kineziterapija (NL)
Burnos higiena (NL)
Grožio terapija (NL)
SOCIALINIŲ MOKSLŲ STUDIJŲ PROGRAMOS TECHNOLOGIJOS MOKSLŲ STUDIJŲ PROGRAMOS
Teisė (NL, I) Aplinkos apsauga (NL, I)
Socialinis darbas (NL, I) Energetinių sistemų automatinis valdymas (I)
Turizmo ir laisvalaikio vadyba (I) Elektros ir automatikos įrenginiai (NL, I)
Verslo vadyba (NL, I) Statyba (NL, I)
Reklamos vadyba (I) Kompiuterių technika (NL)
Logistikos vadyba (NL, I) Informacinės sistemos (NL)
Buhalterinė apskaita (NL, I) Elektroninio verslo technologijos (NL)
Finansai (I) Kompiuterių tinklų administravimas (I)
Muzikos pedagogika (NL) mt
Ikimokyklinio ugdymo pedagogika (NL) mt

2015 m. priėmimo sąlygos ir terminai.

Pagrindinis priėmimasPrašymų priimti studijuoti per lama bpo informacinę sistemą registravimas www.lamabpo.lt 2015-06-01 — 2015-07-18 15 val.
PIRMASIS ETAPAS
Kvietimo studijuoti paskelbimas 2015-07-23 iki 15 val.
Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas aukštosiose mokyklose 2015-07-24 – 2015-07-28 17 val. (išskyrus 07-26)
Likusių laisvų vietų paskelbimas 2015-07-29 14 val.
ANTRASIS ETAPAS
Pageidavimų prioritetų prašymuose koregavimas 2015-07-29 16 val. –  2015-07-31 17 val.
Kvietimo studijuoti paskelbimas 2015-08-03 iki 17 val.
Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas aukštosiose mokyklose 2015-08-04 — 2015-08-06 17 val.
Likusių laisvų vietų paskelbimas 2015-08-07 14 val.
PAPILDOMAS PRIĖMIMAS
Prašymų priimti studijuoti į universitetus ir kolegijas teikimas*. Užsienyje ir iki 2010 m. Lietuvoje įgyto išsilavinimo bei kitų papildomų dokumentų pateikimas LAMA BPO punktams 2015-08-07 — 2015-08-10 17 val.
Kvietimo studijuoti paskelbimas 2015-08-12 iki 17 val.
* Prašymus gali teikti tik asmenys, neturintys pasirašytų studijų sutarčių dėl valstybės finansuojamų vietų, tikslinių vietų ir studijų stipendijų.

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas aukštosiose mokyklose

2015-08-13 — 2015-08-14 17 val.

 

TIEIOGINIS priėmimas

Tiesioginio priėmimo į valstybės nefinansuojamas (mokamas) studijų vietas prašymai teikiami nuo 2015 m. birželio 1 d. Panevėžio kolegijos Studijų ir karjeros centre (Laisvės a. 23, 117 kab.)

Priėmimas organizuojamas asmenims, turintiems brandos atestatą, baigusiems ar pereinantiems iš kitos aukštosios mokyklos (atlikus dalykų įskaitymus) ar įvertinus neformaliu būdu įgytas kompetencijas.

Teikdami prašymą stojantieji pateikia šiuos dokumentus:

 • Brandos atestato ar kito vidurinį išsilavinimą liudijančio dokumento kopiją;
 • Asmens tapatybę liudijančio dokumento kopiją;
 • Dokumento, patvirtinančio pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde, kopiją;
 • Papildomus dokumentus, suteikiančius stojančiajam teisę į papildomus balus;
 • Pažymas dėl galimų lengvatų.
 • Nustatytos formos prašymą (pildomas Priėmimo tarnyboje) ir 1 fotonuotrauką (3×4 cm);

Registracijos mokestis — 30 €.

TTIEPRIĖMIMO MINIMALŪS REIKALAVIMAI

2015 m. įgiję vidurinį išsilavinimą ir pretenduojantys į valstybės finansuojamas studijų vietas kolegijoje turi būtų išlaikę: lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį arba mokyklinį brandos egzaminą; užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminą B1 lygiu. Kalbų mokėjimas gali būti nustatomas laikant tarptautinį užsienio kalbos egzaminą, kurio vertinimą reikia pažymėti LAMA BPO internetinėje sistemoje.

Profesinių mokyklų absolventams, baigusiems mokyklą su pagyrimu arba turintiems vienerių metų darbo stažą pagal kvalifikaciją, bus pridedamas papildomas balas stojant į atitinkamą studijų programą kolegijoje.

Savo konkursinį balą galite sužinoti brandos atestato rezultatus suvedus į LAMABPO puslapyje esančią skaičiuoklę.

GRETUTINĖS STUDIJOS

Studentams, studijuojantiems Socialinio darbo, Aplinkos apsaugos programas, yra galimybė pasirinkti gretutinę vadybos krypties studijų programą ir įgyti dvigubą kvalifikacinį laipsnį.

Studijuojantys Elektroninio verslo technologijų programą gali rinktis gretutinę rinkodaros studijų kryptį.

 

Dar abejoji? Apsispręsti padės Priėmimo tarnybos konsultantės. Skambink: 8 645 04866. Rašyk: stojimas@panko.lt Naršyk: studijos.panko.lt    


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *