Domino teatro nuotr.

Būrys garsenybių sveikino Justiną Jankevičių pristačius komediją „Sex guru“

Rugsėjo 23 d. kokybiško laisvalaikio teatras DOMINO gerbėjams, žiniasklaidos atstovams ir pramogų pasaulio garsenybėms pristatė interaktyvią komediją „Sex guru“. Pirmieji – Druskininkuose, Utenoje ir Vilniuje – vykę pasirodymai patvirtino: žiūrovai yra drąsūs, nebijantys diskutuoti pikantiška tema ir linkę ne tik skaniai pasijuokti, bet ir pasisemti naujų žinių,

„Ši komedija yra skirta kiekvienam žmogui, kuris užsiiminėja seksu. Ir tiems, kurie dar tik svajoja kada nors gyvenime prisijungti prie sekso entuziastų būrio. Nors aš pats jau esu tėtis, bet iki pradėdamas dirbti šioje komedijoje, begalės dalykų apie seksą net nežinojau. Įsivaizduojate, įmanoma pagaminti vaiką ne itin daug nutuokiant apie seksą!!! Daug ko pats išmokau iš „Sex guru“, todėl, tikiuosi, pavyks išmokyti ir žiūrovus“, – sako šou vedėjas Justinas Jankevičius.

Komediją „Sex guru“ režisuoja Šarūnas Banevičius, kuris įsitikinęs, kad tie laikai, kuomet apie seksą kalbėti būdavo nedrąsu, jau seniai praėjo.

„Visi piktintųsi: oi, koks skandalingas spektaklis! Tais laikais apie seksą kalbėdavome labai tyliai, kukliai, uždarame rate, viešų diskusijų nevykdavo, o ir santykių specialistų būdavo kur kas mažiau. Šiais laikais net ir savo seksualines problemas spręsti su specialisto pagalba tapo norma. Į Lietuvą atkeliavo amerikietiška mada: apie viską reikia drąsiai kalbėtis. Tai mes ir kalbėsimės! Apie seksą viena kryptimi kalbėti negalima. Toks jau jis yra – labai spalvotas, todėl apie jį kalbėsime ir juokingai, ir rimtai. Ir labai intelektualiai, tarp kitko!”, – šypsosi komedijos režisierius.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: