Bus atnaujinami Bendruomenių rūmai

Beveik 30 metų nematę renovacijos, Panevėžio Bendruomenių rūmai pagaliau pradėjo pirmus žingsnius atsinaujinimo link. Čia apsilankęs architektas teigia, kad atsinaujinimas būtinas, tačiau jis rekomenduoja išsaugoti ir praeities architektūrinius bruožus.

Spalio mėnesį Bendruomenių rūmai pradeda ne tik renginiais kiekvieną dieną, tačiau ir pirmaisiais žingsniais atsinaujinimo link. Nuo pat įkūrimo rekonstrukcijos nematęs pastatas turėtų keistis ir papuošti miestą. Dar sovietiniais laikais statytų Bendruomenių rūmų iš Vilniaus atvyko apžiūrėti panevėžietis, VGTU architektūros katedros docentas, Arnoldas Gabrėnas. Jis, susitikęs su įstaigos vadovais, aptarė dabartinę pastato būklę ir renovacijos galimybes.

Į kitą susitikimą, docentas žadėjo atvyks ne vienas, kartu su būsimaisiais architektais, kurie vėliau galės siūlyti įvairius Bendruomenių rūmų atnaujinimo architektūrinius sprendimus. Kaip teigia įstaigos vadovė, savo pačių turimą viziją jie tobulina jau kelerius metus, tad labai įdomu ką pasiūlys ir jaunimas.

Tiek lankytojų, tiek renginių dalyvių reikalavimai dabar ir buvę prieš 30 metų, gerokai skiriasi, todėl atsinaujinimas reikalingas, kad būtų galima tobulėti, pasikviesti ryškesnių bei įdomesnių atlikėjų, tapti patrauklesniais žiūrovams. Architektas sako, jog svarbiausia ne paviršutinė, o labiau rekonstrukcinė renovacija.

Miesto Bendruomenių rūmai kiekvienais metais sulaukia vis daugiau lankytojų, tad atnaujinta išvaizda ne tik suteiktų malonumą svečiams, tačiau ir prisidėtų prie Panevėžio miesto įvaizdžio kūrimo.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *