Pradžia AINA TV Bus atnaujintas Panevėžio lengvosios atletikos maniežas!

Bus atnaujintas Panevėžio lengvosios atletikos maniežas!

1915
0

Per artimiausius tris metus planuojama atnaujinti Panevėžio lengvosios atletikos maniežą. Bus pakeistas pastato stogas, statinys bus apšiltintas, sporto bazėje bus organizuojamos platesnio spektro varžybos.

Kol Vilnius ieško galimybių atnaujinti lengvosios atletikos maniežą, Panevėžys jau numatė kaip tai padaryti. Jau greitai bus paskelbtas daugiau nei 2-jų milijonų eurų vertės konkursas sporto kompleksui atnaujinti.

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro direktorius teigia, jog problemų manieže išties netrūksta. Žiemą temperatūra pastate vos viršija 10 laipsnių šilumos, o ir stogas per lietų vandens nesulaiko, todėl viduje kartais telkšo balos.

Anot miesto kūno kultūros ir sporto centro vadovo, unikalios medinės pastato kunstrukcijos atnaujinant statinį išliks nepakeistos. Be to manieže bus galima vykdyti daugiau profesionalių varžybų.

Planuojama, jog šiais metais darbų Panevėžio lengvosios atletikos manieže bus atliekama už 100 tūkstančių eurų. Finansavimas skirtas iš Valstybės investicijų programos. Visas projektas turėtų būti įgyvendintas per 3 metus.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.