Pradžia AINA TV Bus atnaujinti Panevėžio miesto darželiai

Bus atnaujinti Panevėžio miesto darželiai

1680
0

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė iš esmės pagerins ikimokyklinių įstaigų pastatų būklę – artimiausiu metu ketinama pakeisti langus ir duris keturiuose miesto vaikų darželiuose, o per ateinančius dvejus metus sutvarkyti visus likusius 11 atnaujinimo laukiančius miesto vaikų darželius.

Norime, kad vaikų darželiuose būtų jaukiau, gražiau ir patogiau tiek auklėtiniams, tiek personalui. Jei atliksime visus planuojamus darbus, Panevėžyje per dvejus metus nebeliks nė vieno lopšelio-darželio su vėjo košiamais langais ir senomis durimis. Šiuo metu biudžete tam numatyta 200 tūkst. Eur. Pridėti dar 200 tūkst. Eur šią savaitę prašysime Tarybos“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

Savivaldybės vadovai žada neapsiriboti vien langų ir durų keitimu. Planuojami ir vidaus erdvių atnaujinimo darbai.

Preliminariai skaičiuojama, kad už 400 tūkst. Eur šiemet bus pakeisti 6 pirmųjų lopšelių-darželių langai ir durys, likę projektai bus rezerviniai, t. y. įgyvendinti sutaupius lėšų po viešųjų pirkimų ar skyrus papildomai.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.