Bus jungiami Panevėžio miesto ir rajono komisariatai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas atvyko į Panevėžio miesto policijos komisariatą, kur bendravo su darbuotojais, pristatė komisariate numatomus pokyčius, atsakė į darbuotojų klausimus.

Viršininkas kalbėjo apie Panevėžio miesto ir rajono komisariatų sujungimo koncepciją, sujungimo priežastis ir viziją. Pažymėjo, kad taip siekiama kokybiškesnių ir efektyvesnio paslaugų teikimo gyventojams ir geresnio jų aptarnavimo, taip pat optimizuoti nusikalstamų veikų tyrimą, operatyvinių grupių veiklą, suvienodinti darbo krūvius, sumažinti valdymo išlaidas. Egidijus Lapinskas pristatė po sujungimo numatomą Panevėžio policijos komisariato struktūrą, pareigybes bei naujas komisariato patalpas. Pažymėjo, kad nei vienas pareigūnas nebus atleistas.

Komisariato vadovas atsakė į Panevėžio miesto policijos komisariato darbuotojų pateiktus klausimus bei paragino, iškilus klausimams dėl rajono ir miesto komisariatų sujungimo, tiesiogiai kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybę.
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: