Bus modernizuojamas pėsčiųjų ir dviračių takas link Berčiūnų

Susisiekimo ministerija Panevėžio miesto savivaldybės projektui „Pėsčiųjų ir dviračių tako nuo Vakarinės g. link Berčiūnų gyvenvietės modernizavimas“ iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų skyrė finansavimą – 152 tūkst. 177 Eur.

„Nuolat ieškome įvairių galimybių, kaip patobulinti miesto infrastruktūrą. Džiugu, kad ministerijai pateikta paraiška ES finansavimui gauti buvo teigiamai įvertinta ir buvo skirtas finansavimas itin gyventojų pamėgto pėsčiųjų ir dviračių tako pirmojo etapo darbams. Tai dar vienas konkretus žingsnis vystant aplinkai draugiško miesto infrastruktūrą ir skatinant darnaus judumo principus“, – teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Projekto tikslas – pagerinti pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimo sąlygas, didinant gyventojų mobilumą ir prisidedant prie aplinkos taršos mažinimo. Modernizuojant pėsčiųjų ir dviračių taką nuo Vakarinės g. link Berčiūnų gyvenvietės bus siekiama patobulinti aplinkai draugiško transporto susisiekimo sąlygas: bus atnaujinama kelio danga, įrengiamas apšvietimas, poilsio aikštelės, mažosios architektūros elementai. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą, pagerės Panevėžio miesto gyventojų ekologiško transporto judėjimo galimybės, sumažės besinaudojančiųjų automobiliais skaičius ir taip sumažės į gamtą išmetamo anglies dioksido kiekis, kuris yra vienas pagrindinių klimato kaitos priežasčių.

Projektą numatoma įgyvendinti dviem etapais: pirmu etapu rekonstruoti atkarpą nuo Vakarinės gatvės tilto iki susikirtimo su J. Janonio g. šaligatviu, antru etapu – rekonstruoti atkarpą nuo J. Janonio gatvės iki Berčiūnų gyvenvietės pušyno.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: