Bus pagerbti geriausi 2021-ųjų Panevėžio sportininkai ir jų treneriai

Šiandien  vyks 2021-ųjų Panevėžio miesto geriausių sportininkų ir trenerių pagerbimo vakaras. Jiems bus įteikti medaliai, padėkos bei atminimo dovanos.

„Džiaugiamės, kad mūsų miesto trenerių išugdyti sportininkai nuolat dalyvauja įvairiose šalies, Europos bei pasaulio varžybose, iš kurių dažnai sugrįžta su aukščiausiais apdovanojimais. Didžiuojamės kiekvieno iš jų pasiekimais, tad linkiu dar veržlesnių startų šiais metais. Dėkoju visiems sportininkams ir jų treneriams, garsinantiems Panevėžio vardą“, – sako  Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Geriausia 2021-ųjų metų sportininke pripažinta Simona Krupeckaitė (dviračiai), sportininku – Danas Rapšys (plaukimas), trenere – Ina Paipelienė (plaukimas), treneriu – Dmitrii Leopold. Geriausia miesto moterų komanda tapo Simonos Krupeckaitės ir Miglės Marozaitės duetas (dviračiai), vyrų komanda – krepšinio klubas „Lietkabelis“, jaunimo komanda – Rytis Sakalauskas ir Heraldas Kairys (baidarių ir kanojų irklavimas). Metų olimpietės vardas atiteko Olivijai Baleišytei (dviračiai). Geriausiu metų sporto renginiu pripažintos UCI dviračių treko Čempionų lygos varžybos, sporto partneriu – UAB „Povydė“. Metų rėmėjo nominacija atiteko Aleksandrui Smirnovui.

Geriausių sportininkų apdovanojimus jaunimo grupėje pasidalino Titas Grybas ir jo treneris Alfonsas Valuntonis (karatė), Dovydas Jekimovas ir treneris Vytautas Skunčikas (tinklinis),  Martynas Dilis ir treneris Vytautas Kochanauskas (muaythai), Aleksas Savickas ir treneris Žilvinas Ovsiukas (plaukimas), Ugnė Paurytė ir treneris Vidmantas Urbonas (triatlonas), Danas Šimkevičius ir treneris Povilas Lukšys (futbolas), Benas Aleliūnas (krepšinis), Rugilė Marozaitė ir jos treneriai Kęstutis Trumpis bei Ričardas Balta (dziudo).

Suaugusiųjų grupėje geriausiais pripažinti: bokso sporto šakoje Danas Vilkas ir jo treneris Vitalijus Karpačiauskas, lengvojoje atletikoje Gustas Pritulskis ir treneris Vidmantas Ščevinskas, baidarių ir kanojų irklavime Kotryna Glemžaitė bei jos trenerė Dalia Vaičikonienė, sunkiojoje atletikoje Viktor Šuiskij ir jo treneris Gintautas Čeponis, graikų-romėnų imtynėse Kristupas Šleiva ir jo treneris Marius Baranauskas, stalo teniso sporto šakoje Marius Preidžius bei treneris Rytis Velička, šachmatuose Darija Staškevičiūtė ir Virginijus Lakiūnas, futbole Tautvydas Eliošius ir treneris Valdas Urbonas, motokroso sporto šakoje Viktorija Vareikaitė bei treneris Almantas Stepukas, sportiniuose šokiuose Liucija Norušaitė bei Simonas Seikauskas ir jų treneriai Rasa ir Darius Norušai bei Žymantas Kučikas, plaukime Andrius Šidlauskas ir jo trenerė Ina Paipelienė, dziudo sporto šakoje Mantas Klimašauskas ir treneris Vidas Klimašauskas, dviračiuose Vasilijus Lendel bei treneris Dmitrii Leopold, automobilių sporte Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano ekipažas, krepšinyje Vytenis Lipkevičius bei jo treneris Nenad Čanak.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: