Bus pradėta autobusų stoties rekontrukcija

Daug metų miesto gėda laikytas autobusų stoties pastatas bus rekonstruotas. Tikimasi, kad miesto centrą papuoš moderni ir keleiviams patogi nauja autobusų stotis.

Panevėžio valdžia pagaliau pradėjo spręsti klausimą dėl daugybę metų laukiamos autobusų stoties rekonstrukcijos. Šiuo metu jau paruoštas investicinis projektas, tačiau jo negalima vykdyti, kol nebus sulaukta patvirtinto aprašo, o jis tikimasi pasirodys po kelių savaičių. Jį ruošia Vidaus reikalų ministerija, tvirtina – Europos sąjungos ūkinių fondų stebėsenos komitetas. Pirminė stoties rekonstrukcijos projekto vertė 1,8 milijono eurų.

Veiksmai bus pradėti vykdyti vos tik gavus aprašą, tad kol kas tiksli darbų pradžia ir pabaiga nėra numatytos. Konkurso būdu išrinkus rangovą ir nusprendus, kas rašys projektą dėl finansavimo – savivaldybė ar autobusų parkas, bus svarstoma tolimesnė jo eiga.

Norima, kad atvykstantiems autobusu į Panevėžio miestą, būtų suteikiamos reikalingos, kokybiškos ir modernios paslaugos. O kur laikinai bus perkelta autobusų stotis, kol vyks rekonstrukcija – vis dar sprendžiama.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: