Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Bus rekonstruojama „Aukštaitijos“ sporto komplekso Didžioji salė

Panevėžyje bus atnaujintas dar vienas sporto infrastruktūros objektas – „Aukštaitijos“ sporto komplekso Didžiajai salei atnaujinti iš Sporto rėmimo fondo skirta lėšų.

„Nuosekliai dirbame, kad miestas turėtų kuo daugiau kokybiškų ir įvairių sporto objektų. Džiaugiamės, kad Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertai bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija teigiamai įvertino Panevėžio miesto savivaldybės administracijos specialistų parengtą projektą. Šioje atnaujintoje salėje galės sportuoti tiek profesionalūs sportininkai, tiek ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys panevėžiečiai“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Projekto įgyvendinimo metu bus atliekamas „Aukštaitijos“ sporto komplekso Didžiosios sporto salės su persirengimo kambariais, tualetais ir dušais remontas: grindų konstrukcijos bus pakeltos į reikiamą aukštį, kad būtų pasiektas krepšinio standartus atitinkantis krepšinio aikštės plotas, pakeista apšvietimo sistema, įrengti nauji persirengimo kambariai su tualetais ir dušais, pritaikyti žmonėms, turintiems judėjimo negalią, suremontuoti ir neįgaliesiems pritaikyti įėjimai į sporto salę.

Sporto rėmimo fondas „Aukštaitijos“ sporto komplekso didžiajai salei atnaujinti skyrė 450 tūkst. Eur. Likusią dalį – apie 300 tūkst. Eur – padengs Panevėžio miesto savivaldybės biudžeto lėšos. Tiksli suma paaiškės po viešųjų pirkimo procedūros.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: