Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Bus ribojamas naudojimasis automobilių stovėjimo aikštele

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad nuo rugpjūčio 8 iki rugpjūčio 12 d. Klaipėdos – Projektuotojų – Dariaus ir Girėno gatvių sankryžos šiaurės vakarų pusėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje bus laikinai apribotas naudojimasis aikštele. Čia bus atliekami dangos remonto bei horizontaliojo ženklinimo darbai.

Prašome transporto priemonių savininkų būti supratingiems ir pašalinti transporto priemones iš aikštelės, priešingu atveju automobiliai bus nuvežti į saugojimo aikštelę.

Prekiautojų, turinčių leidimus prekiauti savo išauginta žemės ūkio produkcija ar teikti paslaugas automobilių stovėjimo aikštelėje prie Klaipėdos – Dariaus ir Girėno g. sankryžos, laikinai prašome nevykdyti veiklos arba:

  1. persikelti į kitoje Dariaus ir Girėno g. pusėje esančią Žaros turgavietę (dėl vietos ir sąlygų kreiptis į UAB „Panevėžio butų ūkis“ administraciją tel. (8 45) 432 217, el. paštu info@pbu.lt);
  2. išsirinkti kitą mieste patvirtintą viešą vietą prekiauti ir (arba) teikti paslaugas, ir pateikti Savivaldybės administracijai prašymą bei visus reikalingus dokumentus;
  3. esant būtinybei parduoti savo išaugintus žemės ūkio ir maisto produktus, su savo laikinaisiais įrenginiais, automobiliais, specializuotais automobiliais ar jų priekabomis pasinaudoti automobilių stovėjimo aikštele prie Dariaus ir Girėno g. 33, 35 pastatų.

Dėkojame už supratingumą.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: