Bus stiprinamas institucijų bendradarbiavimas skatinant rinktis Panevėžį

Trečiadienį Savivaldybėje aptarta, kaip įgyvendinama 2014 m. gruodžio mėnesį pasirašyta mokslo, savivaldos ir verslo institucijų bendradarbiavimo deklaracija. Šalių susitikimą organizavo Panevėžio miesto mero pavaduotojas Aleksas Varna. Susitikime dalyvavo mero pavaduotojas Petras Luomanas, administracijos direktorius Tomas Jukna ir jo pavaduotoja Sandra Jakštienė.

„Bendradarbiavimo deklaracija pasirašyta beveik prieš metus, tad atėjo laikas aptarti nuveiktus dalykus. Matome, kad darbai vyksta, tačiau fragmentiškai ir ne taip operatyviai, kaip norėtųsi. Todėl reikia juos labiau koordinuoti, dažniau rengti pasitarimus aptariant nuveiktus darbus, sprendžiant kylančias problemas ir numatant tolimesnius veiksmus“, – sako mero pavaduotojas A. Varna.

Pasak susirinkusiųjų, būtina tobulinti mokinių ugdymo tinklelį, kad nuo pirmųjų klasių moksleiviai būtų informuojami apie įvairias profesijas, išsilavinimo ir darbo perspektyvas Panevėžyje. Taip pat atkreiptas dėmesys, kad būtina kuo daugiau jaunimo pritraukti iš viso Panevėžio regiono, sukuriant palankias sąlygas čia įsigyti profesiją ir gauti perspektyvų darbą.

Mokslo, savivaldos ir verslo institucijų bendradarbiavimo deklaracijos pagrindinis tikslas – suvienijus jėgas gerinti sąlygas gyventojams, ypač jaunimui, mokytis, įgyti profesiją ir dirbti bei gyventi Panevėžio regione. Tam pritarė 16 švietimo, verslo ir valdžios institucijų.

Artimiausiu metu bus paskirti šią veiklą kuruosiantys Savivaldybės administracijos darbuotojai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: