Būtina įranga motociklininkams ir dviratininkams

Šiais laikais motociklų ir dviračių gerbėjams nebeužtenka vien būti apsirūpinus atsarginėmis savo transporto priemonių detalėmis, jei nori patogiai jomis naudotis ir nejausti jokio diskomforto išvykose. Be jų dabar reikia būti apsiginklavus ir pačia būtiniausia šiuolaikinėms technologijoms įranga.

Kokius patogumus suteikia Bluetooth įranga motociklams?

Ši įranga yra patraukli tuo, kad sudaro sąlygas patogiai bendrauti tarpusavyje sėdint ant vieno motociklo arba ir su kitais motociklininkai. Naudojantis šia įranga vienu spustelėjimu galima pradėti kalbėtis ir puikiai girdėti, ką jums sako. Taip pat per ausines galima klausytis pačių įvairiausių radijo stočių, MP3 muzikos, GPS navigacijos. Sujungus porą šio modelio laisvųjų rankų įrangų, jos ima veikti racijos principu. O tada galima bendrauti maždaug pusės kilometro atstumu. Toji įranga taip pat gali būti sujungta su mobiliuoju telefonu, o tada galima atsiliepti į įeinantį skambutį arba jį atmesti, galima surinkti ir paskutinį jums skambinusiojo asmens numerį.

Kokia dar naujųjų laikų įranga gali tapti motociklo ar dviračio priedu?

Puikiai pasitarnauja dviratėms transporto priemonėms plačiai pritaikomas naudoti telefono laikiklis, kuris montuojamas ant dviračio arba motociklo rankenos. Ši įranga garantuoja lengvą priėjimą prie mygtukų ir jungčių, esančių išmaniajame telefone. Ji leidžia laisvai naršyti internete, leisti muziką arba skambinti iš viso nenaudojant rankų.

Ką dar reikia turėti po ranka, kai važiuojate motociklu arba dviračiu?

Kelionėje pravartu po ranka turėti ne tik kompaktišką kuprinę ar krepšį, gertuvės laikiklį, būtiniausias atsargines dalis, kurias, atsiradus gedimui kelyje, galėsite pakeisti, bet ir patikimus bei tvirtą užraktą motociklui, mopedui ar dviračiui. Pavyzdžiui, diskinis stabdžių užraktas be jokios abejonės garantuos, kad jūsų transporto priemonės niekas negalės nugvelbti. Jis yra plačiai pritaikomas, todėl tinka tiek motociklams, tiek mopedams, tiek ir dviračiams. Šis užraktas yra parankus savo nesudėtingu valdymu. Reikia tik paspausti užrakto cilindrą, ir transporto priemonė užsirakina. Šis užraktas gali būti tvirtinamas prie disko ar rato stipinų. Jis yra nedidelis, tvirtas ir be jokio vargo valdomas viena ranka. Daugiau informacijos apie įrangą motociklams ir dviračiams ieškokite interneto svetainėje: https://www.aleina.lt/62-moto-atsargines-dalys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: