Temainfo.lt foto

Buvusiam Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nariui Z. Aleksandravičiui teismas panaikino teistumą prieš terminą

Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmuose patenkintas Zigmo Aleksandravičiaus prašymas dėl teistumo panaikinimo prieš terminą.

2018 metais tuometis Kupiškio rajono tarybos narys, Puožo melioracijos statinių naudotojų asociacijos valdybos pirmininkas, ūkininkas Z. Aleksandravičius buvo nuteistas už kyšininkavimą, jam paskirta galutinė 496 MGL (18 679,36 eurų) bauda ir priteista išieškoti į valstybės biudžetą 7215,71 eurų kyšio vertės sumą.

Z. Aleksandravičiaus prašyme nurodoma, kad bausmę jis atliko – sumokėjo baudą, o turimas teistumas jam sukelia daug neigiamų pasekmių, trukdo pilnavertiškai dalyvauti visuomeninėje ir politinėje veikloje, būti renkamu į vadovaujančias pareigas, dalyvauti viešuosiuose konkursuose.

Teismas atsižvelgęs į tai, kad Z. Aleksandravičius bausmę atliko, naujų nusikalstamų veikų nepadarė, Lietuvos ūkininkų sąjungos, Kupiškio darbdavių klubo, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos ir Kupiškio „Rotary“ klubo charakterizuojamas teigiamai, teismo posėdžio metu gailėjosi dėl padarytos nusikalstamos veikos ir kritiškai ją vertino, konstatuoja, jog bausmės tikslai jau yra pasiekti ir teistumas Z. Aleksandravičiui gali būti panaikintas suėjus daugiau kaip pusei teistumo termino.

Nutartis per septynias dienas nuo paskelbimo dienos gali būti skundžiama Panevėžio apygardos teismui.

Panevėžio apylinkės teismo informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *