„Capelli Sport“ tapo pagrindiniu klubo „Utenos Utenis“ dalininku

„Utenos Utenis“ turi naują pagrindinį klubo dalininką. Juo tampa sportinės aprangos ir avalynės gamintojas „Capelli Sport“, kuris ateinančius penkerius metus investuos į klubo veiklą.

Pakeitus klubo įstatus, „Capelli Sport“ dalininkų susirinkime turės šešis balsus, tris – Artūras Gimžauskas, po vieną – Kastytis Valantinas ir Utenos rajono savivaldybė.

Iki šešių narių padidinta klubo valdyba. Valdybos pirmininko poziciją užims „Capelli Sport“ atstovausiantis Aurelijus Skarbalius. Likę penki nariai nesikeis. Du narius – Algirdą Bivainį ir Vidmantą Valinčių – deleguos Utenos rajono savivaldybė, dalininkams valdyboje atstovaus Artūras Gimžauskas, Kastytis Valantinas, o klubo nariams – Rimantas Turovas.

Tikslinant įstatus pakeistas oficialus įstaigos pavadinimas. Ankstesnis pavadinimas Viešoji įstaiga futbolo klubas „Utenos Utenis“ buvo pakeistas į Viešoji įstaiga „Utenos Utenis“.

Nuo vasario 8 dienos keisis ir klubo direktorius, kuriuo dalininkai paskyrė A. Gimžauską. Iki šiol klubui vadovavęs Marius Treimakas klube užims direktoriaus pavaduotojo pareigas.

„Labai džiaugiamės, kad „Utenis Utenis“ yra mūsų besiplečiančio „Capelli Sport“ klubų tinklo dalis. Palaikome puikius santykius su klubu ir matome daug galimybių ateityje augti kartu tiek aikštėje, tiek už jos ribų“, – teigia „Capelli Sport“ viceprezidentas Jasonas Arnoldas.

Iki šiol didžiausią finansinį indėlį klubo veiklai skirdavo Utenos rajono savivaldybė.

„Džiugu, kad atsiranda partnerių, norinčių pasidalinti finansine našta, – sakė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. – Bet ne pinigai yra svarbu. Svarbiau ar jie efektyviai panaudojami ir kokių rezultatų atneša. Neabejoju, kad bendromis pastangomis Utenoje sukursime akademiją, kurioje bus išugdytas ne vienas futbolo talentas. O tai – svarus  indėlis į  futbolo vystymą bei plėtrą ne tik Utenoje, bet ir visoje Lietuvoje“.

„Utenos Utenis“ bendradarbiavimą su „Capelli Sport“ pradėjo 2020 metų kovo mėnesį. „Kurdama akademijų ir klubų tinklą „Capelli Sport“ ieško partnerių įvairiose šalyse. Prieš dvejus metus pasirašydami sutartį dėl aprangų įsigijimo matėme galimybę ateityje išplėsti bendradarbiavimą, kuris būtų naudingas klubo bendruomenei, futbolininkams ir treneriams. Taip ir atsitiko. „Capelli Sport“ tapus klubo dalininkais laukia nauji iššūkiai, bet atsiveria ir naujos galimybės“, – teigia po ketverių metų į klubo vadovo pareigas sugrįžtantis A. Gimžauskas.

„„Capelli Sport“ tikslas yra kartu su Utenos rajono savivaldybe ir kitais dalininkais Utenoje sukurti elitinę akademiją, kurioje būtų sudaryta geriausia aplinka talentingų futbolininkų tobulėjimui. Taip pat sieksime suburti futbolo klubų bendruomenę, kurią vienys talentingų futbolininkų ugdymas. Ateities planuose numatytas tikslas, jog pagrindinės klubo „Utenos Utenis“ komandos bus „Capelli Sport“ futbolo tinklo piramidėje. „Utenos Utenis“ tampa ir „Capelli Sport“ prekinio ženklo ambasadoriumi Lietuvoje“, – sako „Capelli Sport“ futbolo techninis direktorius, buvęs Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas A. Skarbalius.

„Capelli Sport“ – Niujorke (JAV) įsikūrusi tarptautinė kompanija investuojanti  į futbolo klubus visame pasaulyje.

„Capelli Sport“ taip pat yra pagrindinis „HB Koge“ (Danija) klubo akcininkas. Su šiuo Danijos klubu „Utenos Utenis“ bendradarbiauja nuo 2017 metų.

„Mus sieja ilgametė draugystė. Abipusis pasitikėjimas pagimdė norą plėsti bendradarbiavimą. „Capelli Sport“ pasitiki lietuviais ir nori plėstis. Įmonė nori surasti kuo daugiau talentingų futbolą žaidžiančių vaikų, kurie potencialiai galėtų papildyti „HB Koge“ klubą“, – teigia „HB Koge“ vadovas Peras Rudas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: