Bendruomenės naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSReporteris

Centro bendruomenė kviečia į vakaronę

Panevėžio Centro bendruomenė vykdydama projektą “Esu stiprus, nes turiu Jus” organizuoja Advento vakaronę ir kviečia visus – gyvenančius, dirbančius, besimokančius ar dažnai besilankančius centre ir neabejingi jam į Advento vakaronę Panevėžio teatre “Menas”. Laukiame draugų bei bičiulių 17.30 val.

Jūsų laukia Liaudiškos muzikos kapela “Demba”, suaugusių tautinių šokių grupė „Svaja“, linksmas personažas su atrakcijomis ir mažiems, ir dideliems!

Pasivaišinsime, pašoksime, padainuosime ir smagiai pabendrausime, aptardami jau beveik prabėgusius kalendorinius metus. Svarbu, kad ateitumėte ne po vieną, o su šeimos nariais, kaimynais, bičiuliais, tuomet laikas praleistas kartu iš tiesų bus prasmingas.

Iki pasimatymo!

 

Panevėžio Centro bendruomenė

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.