Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-05-27

Čerpės – tiek naujam, tiek senam stogui

Čerpės labai dažnai vadinamos universalia stogo danga, kuri puikiai tinka skirtingo tipo namams. Ne tik pagal sudėtines dalis, tačiau ir pagal metus, pagal kitus kriterijus, kurie gali garantuoti, kad rasite tinkamiausią variantą.

Jeigu ieškote geros kokybės stogo dangos – siūlome apsilankyti Agmeka prekybos vietoje. Pasiūla plati, o konsultacijos – nemokamos, tad bus kur kas paprasčiau rasti tai, ko reikia.

Stogo tipai ir galimybės

Pirmiausia stogo danga yra pasirenkama pagal tipą. Šiuo atveju geriausia tartis su specialistais, kurie įvertinę kiekvieną atvejį – pasiūlo ir individualiai labiausiai tinkamą sprendimą. 

Stogai detaliau klasifikuojami pagal tai, koks yra jų nuolydis, taip pat ir kiek yra šlaitų. Šlaitiniai patys populiariausi nuosavuose namuose, tačiau galima rasti ir plokščius. Kuo daugiau šlaitų – tuo konstrukcija yra sudėtingesnė, tad natūralu, kad tokiu atveju reikia ne tik daugiau čerpių, tačiau taip pat ir gero meistro, kuris pasirūpins darbais.

Stogo dangos medžiagos

Dažniausiai priklausomai nuo stogo tipo reikia pasirinkti ir konkrečias medžiagas, kurios bus dengiamos. Kaip jau minėjome – čerpės dažnai vadinamos universaliausiu pasirinkimu, kuris puikiai tinka labai skirtingo tipo stogams, tiksliau – skirtingiems namams. 

Šiuo metu dangos pasirinkimas yra labai platus ir net tos pačios čerpės gali būti labai įvairios. Nuo keraminių iki betoninių, net plastikinių, kurios bando išlaikyti natūralią išvaizdą, tačiau yra ne tokios patvarios.

Čerpės taip pat gali būti kietojo arba minkšto tipo, jos gali būti didesnės arba mažesnės, žinoma, dažnai džiugina ir spalvinė gama, tad kiekvienas gali rasti dangą, kuri skoningiausiai dera prie jo namų. 

Čerpių montavimo darbai

Suvokus – koks yra jūsų stogo tipas ir kokia danga labiausiai tinka, taip pat reikia pasiruošti tinkamiems montavimo darbams, kurie ne tokie paprasti, kaip gali atrodyti. Štai todėl siūlome investuoti į profesionalų darbą ir pasitikėti jais, kadangi bandymai savarankiškai dengti stogą dažnai atsisuka atgal prieš būsto savininkus.Galiausiai, su specialistais dažniausiai darbai būna atliekami kur kas greičiau, tad ir gyventi nuosavuose namuose bus galima greičiau.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: