„Cgates“ plečiasi, įsigydama penkias KAVA prekės ženklo bendroves

Antroji pagal dydį Lietuvos televizijos ir interneto tiekėja UAB „Cgates“ toliau vykdo plėtrą ir žengia į naujas rinkas – pasirašytas sandoris dėl penkių KAVA prekės ženklo bendrovių, paslaugas teikiančių Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, įsigijimo. Sandoris, kurio vertė neskelbiama, bus baigtas gavus Konkurencijos Tarybos bei Radijo ir Televizijos komisijos leidimą.

„KAVA – sėkmingai auganti telekomunikacijų įmonė, turinti daugiau nei 20 tūkst. klientų ir pasiekianti daugiau nei 100 tūkst. namų ūkių. Šis sandoris dar labiau sustiprins „Cgates“, kaip antro didžiausio mokamos televizijos ir plačiajuosčio interneto tiekėjo Lietuvoje, pozicijas ir leis pasiūlyti kokybiškų paslaugų Šiaulių, Panevėžio bei Klaipėdos klientams“, – sako „Cgates“ generalinis direktorius Paulius Dambrauskas.

Pasak jo, po sandorio užbaigimo šiuose miestuose bus investuota į modernaus tinklo plėtrą, be to, klientams pasiūlyta naujos kartos skaitmeninė televizija sumani.tv ir kokybiškas šviesolaidinis internetas.

Daugiau nei 20 metų rinkoje veikianti UAB „Cgates“ yra Lietuvos telekomunikacijų bendrovė, pasiekianti 300 tūkst. namų ūkių 12-oje miestų. Bendrovė turi daugiau nei 120 tūkstančių televizijos ir 70 tūkstančių interneto paslaugų klientų. Įmonės pajamos 2014 m. buvo 15,84 mln. Eurų, EBITDA rodiklis – 44,7 proc.
Švedijos bendrovė „East Capital Explorer AB“, kotiruojama Stokholmo NASDAQ vertybinių popierių biržoje yra pagrindinis UAB „Cgates“ ir AS „Starman“ akcininkas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: