„Chorų karų“ intrigos: vedėjai uždainuos, kris pirmasis choras

Šį sekmadienį 19.30 val. TV3 televizijos tiesioginiame eteryje – didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ 6-ojo sezono antroji laida. Žiūrovų laukia ne tik naujos septynių chorų dainos, kviestiniai svečiai, bet ir vedėjų muzikiniai pasirodymai.

Šįkart „Chorų karuose“ skambės dainos apie meilę. Su visais chorais uždainuos ir projekto vedėjai – Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis. Indrė jau repetuoja „Nemylėjau tavęs“ kūrinio eilutes. Ar jos skirtos eterio kolegai Mindaugui?

Prie žiūrovų pamilto dueto prisijungs legendinio ansamblio „Nerija“ gitaristas ir dainininkas Antanas Čapas. Žinomas vyras kartu su chorais atliks dainą iš „Nerijos“ repertuaro „Vien tik mums“.

„Chorų karuose“ skambės meile alsuojantys hitai – Beno E. Kingo „Stand by Me“, „B‘avarijos“ „Noriu lėkt“, Kąstyčio Kerbedžio „Mano meile, žinok“ ir daugelis kitų.

Kaip ir praeitą sekmadienį, chorų generolai galės laimėti auksinį balą, kuris bus pridėtas prie komisijos skiriamų balų. Generolams tereikės atspėti dainą, kurią užgros komisijos narys, muzikas, dirigentas Vytautas Lukočius.

Susumavus pirmosios ir antrosios laidų rezultatus, šį sekmadienį vienam chorui, deja, teks projektą palikti. Mėgstamiausius chorus palaikantys TV3 žiūrovai turėtų kuo aktyviau reikšti savo palaikymą – balsuoti telefonu ir internetu TV3 puslapyje internete www.tv3.lt

Šeštasis projekto sezonas eteryje suskambės jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3. Kelią į pergalę skinsis Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir jo generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos „Pavasario“ choras su generolu Arvydu Vilčinsku, Klaipėdos „Gintarinis“ choras su Edgaru Lubiu priešakyje, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choras „Chameleonas“ su Laura Remeikiene ir ypatingasis septintasis choras „Feniksas“, vedamas Stano.

Projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: