„Cido“ arena sieks pasaulio rekordo per 24 valandas

Šių metų rugsėjo 5 d. Panevėžio miestui minint 512-tasias miesto įkūrimo metines, „Cido“  arena ruošia unikalią dovaną – 512 nenutrūkstamų kilometrų treku per 24 valandas. Visą parą truksiančiame renginyje drauge su iš anksto užsiregistravusiais miesto gyventojais ir svečiais tikimasi įveikti distanciją, kuri bus užfiksuota šalies rekordų knygoje.

„Dviračių sporto entuziastus kviečiame išbandyti neeilinę pramogą – kartu su  profesionaliais sportininkais įveikti pasirinktą atstumą vieninteliu Baltijos šalyse I kategorijos dviračių treku. Olimpinius standartus atitinkančiame treke kiekvienas dalyvis turės galimybę pasirinkti važiavimo distanciją pagal savo galimybes“, – sako „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

Rekordo siekime kviečiami registruotis tiek suaugusieji, tiek ir vaikai, ne jaunesni nei 5 metų. Dalyviams bus suteikta galimybė rinktis vieną iš trijų ilgio trasų – vieno, dviejų ar trijų kilometrų, kas atitinka 4, 8 arba 12 treko ratų. 5-10 metų vaikai prie rekordo galės prisidėti mindami 250 arba 500 m atkarpas, t.y. 1 – 2 ratus.

Numatytą atkarpą bus galima įveikti tiek savo asmeniniu dviračiu, tiek ir „Cido“ arenos paskolintu dviračiu. Vos nulipus nuo dviračio, prie starto lauks sekantis asmuo. Tokiu būdu bus užtikrinamas nepertrūkstamas 24 val. trukmės važiavimas.

Siekiamą rekordą fiksuos agentūra „Factum“. Planuojama, kad tai bus daugiausia etapų kada nors turėjęs estafetinis važiavimas dviračiu treke.

„Iki šiol nieko panašaus šalyje nėra vykę, o ir pačiu treku bent kartą yra važiavę tik labai maža dalis šalies gyventojų. Laukiame didžiulio susidomėjimo ir aktyvumo. Taip pat jau kreipėmės į „World Guiness Records“ organizaciją dėl galimybės užfiksuoti ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio rekordą“, – kalba T. Inčikas.

Anot jo, rekordo dieną arena išsiskirs pakilia šventine nuotaika. „Čia veiks poilsio zona, gros muzika, kviesime linksmintis ir vaišintis, lauks kitų pramogų. Gera žinia krepšinio aistruoliams – tą dieną jau bus prasidėjęs Europos krepšinio čempionatas, tad krepšinio mylėtojai galės tiesiogiai stebėti rungtynių transliacijas  čia pat, arenoje. Taip pat visus šventės dalyvius skatiname ne tik pasipuošti, bet ir dekoruoti savo dviratį – originaliausiems įteiksime puikių prizų“, – pasakoja „Cido“ arenos generalinis direktorius.

Rekordo siekimas „Cido“ arenoje vyks Panevėžio miestui minint 512-tąsias įkūrimo metines rugsėjo 5 dieną. Renginio pradžia 12 valandą, pabaiga – kitos dienos 12 valandą. Norintys dalyvauti privalo registruotis iš anksto: https://docs.google.com/forms/d/1-g-JgOz2sPdtkjdeGKBjNFHpUei1KjOdW1iwlcHTNEs. Registracija ir dalyvavimas nemokamas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: