„Cido“ pramogų ir sporto arena sezoną užbaigė sėkmingai

Pirmasis šių metų pusmetis Panevėžio „Cido“ arenai buvo itin sėkmingas – arenoje vyko 33 pramoginiai, muzikos, edukaciniai ir sporto renginiai. Pirmą kartą arenoje buvo suorganizuota unikali paroda šeimai „Vaikų arena 2015“, sulaukusi daugiau nei 10 tūkst. lankytojų. Tarp įsimintiniausių renginių – Lietuvos Shotokan karatė čempionatas, grožio konkursas „Mis Aukštaitija“, elektroninės muzikos renginys „Grand Velykos“, populiariųjų „Leon Somov & Jazzu“ koncertas ir daugybė kitų.

„Pirmasis 2015 metų pusmetis aiškiai parodė, jog kokybiški ir įdomūs renginiai labai laukiami, susidomėjimas jais – milžiniškas. „Cido“ arenoje per penkis mėnesius apsilankė daugiau nei 45 tūkst. žmonių. Matome didžiulį stimulą ateinančius sezonus pristatyti dar daugiau įvairesnių renginių“, – sako „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

T. Inčikas priminė, jog šiais metais arena užmezgė sėkmingą bendradarbiavimą su Aukštaitijos krepšinio mokykla ir kartu organizavo itin didelio dėmesio sulaukusias Panevėžio ir Lietuvos darželių krepšinio čempionatų finalines varžybas.

T. Inčikas pasakoja, kad didžiausiu užsienio šalių susidomėjimu tapęs olimpinius standartus atitinkantis dviračių trekas, šiais metais sulaukė svečių iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Azerbaidžano, Rusijos. I-os kategorijos 250 metrų ilgio dviračų trekas yra unikalus ne tik Panevėžyje ar Lietuvoje, bet ir vienintelis Baltijos šalyse. Svečiai noriai čia dalyvauja varžybose, treniruojasi.

Daug dėmesio pastarąjį pusmetį buvo skirta ir arenos atmosferos gerinimui pertraukų metu. Praplėstas kavos baras, įrengta visiems miestiečiams ir miesto svečiams atvira sėdmaišių „Lounge zona“. Taip pat kurį laiką eksperimentu tapusi nauja „kamerinė“ erdvė pateisino arenos lūkesčius ir į renginių sąrašą nuo šiol bus įtraukiami ne tik tūkstantines minias, bet ir 500-800 lankytojų talpinantys renginiai – spektakliai, grožio konkursai, teatraliniai pasirodymai, akustiniai koncertai. Pagalvota ir apie vaikus – kol tėveliai stebi vykstančius renginius, vaikai gali pramogauti specialioje žaidimų zonoje. Joje mažieji gali piešti, kurti ir žaisti su kitais vaikais.

„Mažiesiems arenos lankytojams turime ir daugiau pramogų – rengiame vaikų gimtadienius, bendradarbiaujame su vaikų užimtumo centru. „Cido“ arena tapo išskirtine žaidimų aikštele – mažiesiems galime pasiūlyti vaikų ekskursijas ir kitas pramogas visoje arenos teritorijoje. Tiek vaikų, tiek ir tėvų gimtadieniams ar verslo šventėms siūlome specialiai pritaikytą erdvę – „Party zone“, iš jos atsiveria puiki arenos vidaus panorama“, – apie naujas arenos pramogas pasakojo T. Inčikas.

Nenumaldomai artėja ir naujasis sezonas, kurio metu bus surengta dar daugiau įvairių muzikos, edukacinių, pramoginių ir sporto renginių. Pamėgusiems dažnai lankytis arenoje, bus pasiūlyta nauja speciali „Cido“ arenos renginių sidabrinė ir auksinė narystės su dar didesnėmis privilegijomis.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: