Cigarečių saugyklas Pasvalietis buvo įrengęs net keturiuose garažuose

Greitkelyje Vilnius – Panevėžys sustabdytame Pasvalio rajono gyventojo automobilyje „Toyota Avensis“ VSAT pareigūnai aptiko 5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Dar daugiau nei 23 tūkst. pakelių pasieniečiai rado kratų metu keturiuose garažuose, kuriais naudojosi sulaikytasis.

Sekmadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pasieniečiai kartu su Panevėžio policijos pareigūnais Panevėžio rajone, greitkelyje Vilnius – Panevėžys, sustabdė automobilį „Toyota Avensis“ lietuviškais numeriais. Link Panevėžio vykusią mašiną vairavo 55-erių Pasvalio rajono gyventojas. Pasieniečiai jau turėjo žinių, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

VSAT pareigūnai „Toyota Avensis“ aptiko 5 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Tęsdami tyrimą pasieniečiai atliko kratas vairuotojo namuose Pasvalio rajone ir jo naudojamuose trijuose garažuose Panevėžyje. Šalia vyro namų esančiame garaže VSAT pareigūnai rado 1510 pakelių baltarusiškų cigarečių. Garažuose Panevėžyje aptikta dar 3500, 5810 ir 12 490 pakelių cigarečių. Iš viso pasieniečiai sulaikė 28 310 įvairių rūšių pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais yra apie 94 tūkst. eurų.

Už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis Pasvalio rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Jis buvo sulaikytas ir po apklausos paleistas skyrus kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Automobilis „Toyota Avensis“ ir kontrabandinės cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: