Kklietkabelis.lt nuotr.

„Civinity“ papildė Panevėžio krepšinio komandos „Lietkabelis“ rėmėjų gretas

Naująjį krepšinio sezoną Panevėžio „Lietkabelis“ pradeda pildydamas savo partnerių gretas. Prie vieno iš Lietuvos krepšinio komandų lyderių rėmėjų rato prisijungė viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų įmonių grupių Baltijos šalyse „Civinity“.

Vykdydama socialinės atsakomybės projektus „Civinity“ aktyviai remia Lietuvos sportą. Šių metų vasaros pradžioje pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų įmonių grupė tapo Klaipėdos futbolo komandos „Neptūnas“ rėmėju. Rudenį bendrovė pradeda palaikydama Lietuvos krepšinį ir tapdama Panevėžio krepšinio komandos „Lietkalbelis“ rėmėja.

„Bendradarbiavimo sutarties su „Civinity“ pasirašymas, „Lietkabelio“ klubui tapo puki žinia ir papildomas stimulas pergalėms už poros dienų startuojančiame 2021/2022 sezone. Dėkodami už pasitikėjimą tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas taps ilgalaikiu ir padės siekti bendrų tikslų.“ – sako „Lietkabelis“ klubo direktorius Martynas Purlys.

„Džiaugiuosi, kad tęsiame tradicijas ir savo socialinių projektų apimtyje palaikome Lietuvos sportą bei tampame vienos iš stipriausių Lietuvos nacionalinės krepšinio komandos „Lietkabelis“ rėmėjais, – sako rėmimo sutartį pasirašęs „Civinity“ grupės akcininkas ir generalinis direktorius Deividas Jacka. – Tikime „Lietkabelio“ profesionalų komanda taip pat,  kaip tikime ir neišsenkančia krepšinio dvasia Lietuvoje.“

Pasak D. Jackos tiek „Civinity“, tiek „Lietkabelis“ savo srityse siekia aukščiausių pergalių ir dirba vardan to, kad žmonės jaustųsi gerai ir būtų laimingi.

„„Civinity“ komanda dirba tam, kad mūsų klientai, nesvarbu, kokiame pastate jie būtų, jaustųsi gerai ir galėtų mėgautis savo įprastu gyvenimo ritmu. Tikiu, kad „Lietkabelio“ komanda siekia tokio paties tikslo: kad klubo fanai jautųsi gerai ir būtų laimingi stebėdami komandos pergales tiek krepšinio arenose, tiek namuose prie televizijos ekranų. Norėdami prisidėti prie naujų pergalių tampame šios komandos rėmėja ir linkime didžiausios sėkmės žaidėjams bei treneriams.“ – komentuoja D. Jacka.

„Civinity“ yra viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse. Bendrovė jungia daugiau nei 20 įmonių, kurios prižiūri 10 mln. kv. m. gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų ir yra įdiegusios kelis tūkstančius inžinierinių sistemų skirtingose Europos miestuose. „Civinity“ komandoje dirba 1500 darbuotojų Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje. 2020 metais „Civinity“ pajamos siekė 51,84 mln. Eur, o EBITDA 3,87 mln. Eur.

Kklietkabelis.lt informacija ir  nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: