COVID-19 įsisuko ir į Ramygalos vaikų darželį

Gintautas SUBAČIUS

Į Panevėžio rajono Ramygalos vaikų lopšelį-darželį „Gandriukas“ įsisuko COVID-19 virusas, tačiau gauti bet kokią informaciją apie situaciją įstaigoje yra beveik tas pats kas aiškintis valstybinę paslaptį.

Telefonu kalbinta Ramygalos lopšelio-darželio direktorė Rūta Stankevičienė pareiškė turinti labai daug darbo ir neturinti laiko kalbėtis su žurnalistais. Ji tepasakė, kad situacija rimta, keli darbuotojai serga, o viso kito patarė teirautis Visuomenės sveikatos centre.

Panevėžio rajono Visuomenės sveikatos biuro direktorius Andrius Busila, pasakęs šiek tiek žinantis apie Ramygalos ikimokyklinio ugdymo įstaigą, tikslesnės informacijos patarė teirautis pas savivaldybės gydytoją Renatą Valantinienę.

Pastaroji užtikta nuotolinio pasitarimo metu su korespondentu nuotoliniu būdu, tai yra telefonu, bendrauti atsisakė. Ji nurodė klausimus pateikti elektroniniu būdu ir neva „jie atsakys“.

Po trejeto valandų dviem sakiniais atsakė pati R.Valantinienė, tačiau net neužsiminė kaip užkratas į „Gandriuką“ pateko. Savivaldybės gydytoja nurodė, kad šiuo metu COVID-19 serga 6 darbuotojai ir viena vaikų grupė yra izoliacijoje. Anot jos, pirmadienį buvo atlikta lopšelio-darželio patalpų dezinfekcija, šiuo metu įstaigos veikla sustabdyta, nors direktorė ir labai intensyviai dirba, tačiau jau nuo sausio 28 dienos bus atnaujinta.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply