COVID-19 šeimoje: izoliacija ir nedarbingumo išdavimas

Nuo sausio 17 d. dėl nedarbingumo pažymėjimo, kuris išduodamas tik asmenims, kuriems yra privaloma izoliacija dėl turėto sąlyčio su COVID-19 sergančiu asmeniu arba dėl to, kad 10 dienų laikotarpiu lankėsi užsienio šalyje, iš kurios atvykus privaloma izoliuotis, reikia kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

DĖMESIO!

Nedarbingumo pažymėjimai neišduodami, jeigu galite dirbti nuotoliniu būdu arba darbdavys Jums paskelbė prastovą Lietuvos Respublikos darbo kodekso 47 straipsnio 1 dalies 2 punkte nustatytu atveju.
Jeigu susirgote COVID-19, t.y. gavote teigiamą tyrimo rezultatą, dėl nedarbingumo pažymėjimo, kaip ir iki šiol, turite kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo už laikotarpį, iki PGR tyrimo rezultatų gavimo dienos (bet ne ilgiau kaip 4 kalendorinės dienos) taip pat turite kreiptis į šeimos gydytoją.

Rekomenduojama prašymus teikti užpildant elektroninę formą per paslaugų portalą – Elektroninius valdžios vartus epaslaugos.lt., kadangi izoliuoti asmenys negali fiziškai lankytis viešose vietose.

Norėdami pateikti prašymą, spauskite ČIA


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: