COVID-19 serga apie 270 Panevėžio ligoninės darbuotojų. Stabdoma Dienos chirurgijos skyriaus veikla

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninė informuoja, kad, sparčiai daugėjant COVID – 19 ligos susirgimų atvejų Panevėžyje (šiuo metu fiksuota apie 2400 ligos atvejų 100 tūkst. gyventojų), bei augant Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų sergamumo COVID – 19 liga skaičiams (šiuo metu serga apie 270 ligoninės darbuotojų), nuo gruodžio mėn. 21 d. yra laikinai stabdoma Dienos chirurgijos skyriaus veikla, o šio skyriaus darbuotojai laikinam darbui yra perkeliami į Reanimacijos ir intensyviosios pagalbos bei COVID – 19 skyrius.

„Mieli Panevėžio apskrities gyventojai, ši priverstinė asmens sveikatos paslaugų apribojimo priemonė yra susijusi su ženkliai padidėjusio sergamumo COVID – 19 mastu mūsų krašte bei stipriai jaučiamu medicininio personalo trūkumu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Atsiprašome Jūsų už iškilusius nepatogumus, tikimės Jūsų supratimo, tolerancijos ir kantrybės šiuo visiems sunkiu ir labai atsakingu laikotarpiu“, – rašoma ligoninės pranešime spaudai.

COVID – 19 liga – klastingas, mutuojantis, šiuo metu dar sunkiai suvaldomas infekcinis susirgimas, kuris jau pareikalavo didelio gyventojų sergamumo šia liga ir, deja, didelio mirčių nuo šio susirgimo skaičiaus.

„Mielieji, įsiklausykite į sveikatos specialistų rekomendacijas ir vyriausybės paskelbtus apribojimus, kuriais siekiama sustabdyti šios infekcinės ligos plitimo mastą ir apsaugoti šalies gyventojų sveikatą ir gyvybes. Kviečiame visus nepriekaištingai laikytis šių reikalavimų – taip apsaugosite save, savo artimuosius ir aplinkinius. Didelių mokslininkų pastangų dėka jau sukurta vakcina nuo COVID – 19 ligos, kurios pirmoji partija greitu laiku pasieks ir Lietuvą. Gyventojų vakcinacija – ypač svarbus ir reikalingas procesas, kuriuo tikimasi lemtingų teigiamų poslinkių mūsų visų kovoje su COVID – 19“, – sakoma pranešime.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informaciją


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: