COVID-19 uždarė ir Panevėžio dailės galeriją

Nuo praėjusio šeštadienio, paaiškėjus, kad viena darbuotoja užsikrėtė COVID-19, duris nuo lankytojų užvėrė Panevėžio dailės galerija. Jei liga nebus nustatyta kitiems su užsikėtusiąja kontaktų turėjusiems darbuotojams, galerija geriausiu atveju galės atsidaryti tik po balandžio 28 – osios.

„Duok, Dieve, kad būtų tik taip, kaip yra dabar. Viena darbuotoja serga, 4 kolegos yra griežtame karantine, o mes – 10 esame savotiškoje saviizoliacijoje ir dirbame nuotoliniu būdu. Patalpos yra uždarytos, o su dezinfekavimo firma esu sutaręs, kad pirmadienį būtų atlikta jų dezinfekcija“,- aiškino Panevėžio dailės galerijos direktorius Egidijus Žukauskas.

Įstaigos vadovas sakėsi su pavojingu virusu pats dar nesusidūręs ir vylėsi, kad susirgusiajai pasveikus, o kitiems pasibaigus karantinui ir nenustačius daugiau susirgimų, galerija vėl galės priimti lankytojus.

Pasiteiravus, kur susirgusi darbuotoja galėjo užsikrėsti, E.Žukauskas patikino neturintis žalio supratimo, nes to nenutuokia  ir pati darbuotoja.

„Gal koks lankytojas virusą užnešė, gal prekybos centre užsikrėtė, o gal dar kur nors kitur“,- sakė E.Žukauskas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: