D. Petkevičius: „Po debiuto seriale džiaugiausi kiekvienu, kuris mane atpažindavo“

Kino ir teatro pasaulyje besisukantys aktoriai neretai patenka į komiškas situacijas, kai gerbėjai juos tapatina su įkūnytais personažais – juos gatvėje sutikę praeiviai tikisi išvysti tokius pat gražius ar piktus, išsiskiriančiais tam tikrais charakterio bruožais, kaip televizijos ekranuose. Teatro, kino ir televizijos aktoriui Dariui Petkevičiui dažnai tenka blogiečio vaidmenys – ne išimtis ir naujas detektyvinis, gyvenimiškų dramų pilnas TV3 serialas „Tobula kopija“, kurį žiūrovai išvys jau kovo 23 dieną.

D. Petkevičių TV3 žiūrovai pamena kaip vieną iš populiaraus serialo „Pasmerkti“ aktorių. Naujame televizijos seriale „Tobula kopija“ D. Petkevičius įkūnys nenusisekusį scenaristą Edvardą. „Šiame personaže atskleisiu daug skirtingų vyro spalvų ir pusių“, – pasakoja aktorius. Pasak jo, Edvardo personažas – nauja patirtis karjeroje.

Darius dažniausiai kuria itin charakteringus, neigiamą atspalvį turinčius vaidmenis. Aktorius svarsto, kodėl jam dažnai atitenka piktų kėslų turintys personažai: „Gal vizualiai tinku, galbūt turiu tinkamą tam manierą, ar kažkokį ypatingą žvilgsnį… O galbūt man tiesiog lengvai sekasi įkūnyti blogus personažus“.

Jis nesibaimina, kad bus tapatinamas su savo nauju personažu. „Tiesą sakant, po pirmo savo debiuto televizijos seriale džiaugiausi kiekvienu, kuris mane atpažindavo. Bet kartą parduotuvėje išgirdau: „Tėti, žiūrėk, čia gi Šaras iš „Sniego skonio“! Tėvas vaikui atsakė: „Tikrai? Galvojau, kad jis didesnis!“. Taip mane ir supliuškino“, – juokiasi aktorius.

Pasak jo, daugelis aktorių džiaugiasi žmonių dėmesiu. „Nors vėliau tai tampa darbu, natūraliu procesu, visada malonu, kai tave atpažįsta“, – sako D. Petkevičius.

Naujas TV3 serialas „Tobula kopija“ papasakos istoriją apie dvi seseris, kurios dalinosi vienu veidu. Žiūrovų laukia nenuspėjami scenarijaus vingiai, intriguojantys personažai. Scenarijaus autorius – Erikas Kundreckas, režisierius – Saulius Balandis. Kartu su D. Petkevičiumi seriale vaidmenis kuria geriausi Lietuvos aktoriai: pagrindinį – dviejų seserų – vaidmenį atlieka Sandra Daukšaitė-Petrulienė, kitus personažus kuria Tomas Erbrėderis, Adrija Čepaitė, Evita Malaškevičiūtė ir kiti.

Naujas, dramatiškas ir nenuspėjamas televizijos serialas „Tobula kopija“ TV3 eteryje pasirodys jau kovo 23 dienos ir bus rodomas pirmadieniais – ketvirtadieniais, 21.00 val.

„Tobula kopija“ – nuo kovo 23 dienos per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: