V. Černiausko nuotr.

D. Petrikonytė prisiminė darbo televizijoje pradžią: „Kai kažkur veliuosi, visą laiką galvoju, kad esu bebaimė“

Jau šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų pakvies dar viena „TV30 gimtadienio šou“ laida. Laukia daugybė žinomų žmonių prisiminimų, linksmas žaidimas ir daug juoko – pasiruoškite būti nustebinti!

Šventinėje laidoje dalyvaus  8 puikiai žinomi žmonės, kurie, suskirstyti į komandas po du, sieks atsakyti į daugybę su TV3 30-mečio istorija susietų klausimų.

Tai – tituluota gražuolė, dainininkė Renata Norvilė, praeityje drąsiai priėmusi sprendimą sudalyvauti viename pirmųjų realybės šou „Džiunglės“, visas krepšininkų paslaptis žinantis nepakeičiamas sporto komentatorius Linas Kunigėlis, kompozitorius ir prodiuseris, legendinės grupės „Delfinai“ įkūrėjas bei realybės šou „Akvariumas 2“ dalyvis Stanislavas Stavickis-Stano, laidos „Gero vakaro šou“ vedėja bei „Tangomanų“ projekto dalyvė Dijora Petrikonytė.

Šventiniame šou taip pat dalyvaus dainininkas, realybės šou „Dangus 2“ nugalėtojas ir projekto „Didysis šou burbulas“ dalyvis Justinas Lapatinskas, legendinės laidos „Penktadienio muzikos šou“ vedėjas bei lietuviškos scenos vilkas Edmundas Kučinskas, teatro ir kino aktorė bei laidos „Pakartok“ pažiba, o dabar – ir profesionali šokėja Ineta Stasiulytė bei tikra serialų žvaigždė Dainius Kazlauskas.

Laidoje žiūrovai bus pakviesti prisiminti ne tik tai, kas buvo, bet ir tai, kas daugelį šalies gyventojų džiugina iki pat dabar. Viena iš temų, kurią išsuks laimės ratas, bus susieta su juoku ir žiūrovų pamilta laida „Gero vakaro šou“.

Ypač daug iššūkių čia yra patyrusi D. Petrikonytė. Laidos vedėja prisimins, kaip atrodė jos darbo pradžia.

„Per patį pirmą reportažą savo karjeroje aš susisprogdinau ausų būgnelius, nes iš 7 metrų aukščio šokau į vandenį. Visą laiką, kai kažkur veliuosi, galvoju, kad esu bebaimė, tačiau galiausiai pasigailiu. Juk nesu šuolininkė į vandenį ir taip šįkart paslydau! O kai nuvažiavau pas gydytoją, ji pasakė, kad per visą savo karjerą nėra mačiusi blogiau“, – prisimins ji.

Gydytoja tąkart Dijorai rekomendavo lovos režimą, vengti sporto ir triukšmo. Tačiau tada atėjo metas ruoštis antrajam reportažui…

„Filmavome 4-metį berniuką, kuris su vandens motociklu raižė aštuonetus. Jis, pasiekęs 120 kilometrų per valandą greitį, išsukinėjo posūkį ir aš kaip akmenukas skridau į vandenį. Žinoma, tada gavau ne tik mėlynę, bet ir sušlapinau ausų būgnelius, kurių man gydytoja šlapinti neleido“, – pasakos ji.

Daugiau dar niekur nepasakotų žinomų žmonių istorijų ir linksmas žaidimas – jau šį vakarą.

„TV30 gimtadienio šou“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: