Danas Rapšys. (Facebook nuotrauka).

D. Rapšys net ir suklydęs, sugėbėjo laimėti rungtį

Šiandien Budapešte, septintajame elitinės ISL plaukimo lygos etape, panevėžietis Danas Rapšys, atstovaujantis „Energy Standart“ komandai, laimėjo 400 m plaukimą laisvuoju stiliumi.

D. Rapšys distanciją įveikė per 3 min. 40,83 sek. ir 10 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusį amerikietį.

Plaukikas distanciją būtų įveikęs ir greičiau, jei nebūtų susipainiojęs ir padaręs klaidos. D. Rapšys palietęs sienelę po 350 metrų liovėsi plaukti. O išgirdęs komandos draugų raginimus, tęsė plaukimą ir sugebėjo laimėti rungtį.

„Tas mano trečias 400 m l/s plaukimas Budapešte buvo smagus. Po 350 m užsimaniau sustoti ir pažiūreti, kur yra mano konkurentai. Juokauju, man dar nebuvo tokio dalyko tokiose varžybose. Šiandien atsitiko – apsiskaičiavau kiek liko metrų ir sustojau. Gerai, kad turiu geriausią komandą, kuri iškart ėmė rėkti ir mosikuoti rankomis! Tada tikrai supratau, kad čia ne finišas, o kažkas ne taip ir tikriausiai, kad liko dar 50 m. Tad „pailsėjus” 5 sek. teko lėkti vėl ir laimėti rungtį. Dėkui energy komandai, kuri padėjo laimėti, ir atsiprašau ruso @sanya_krasnykh, kuris žiūrėdamas į mane sustojo ir pamanė, kad taip pat baigė rungtį. Tad teko ir jam finišuoti likusius 50 m. Na, bent jau visiems buvo linksma ir visi sveikai pasijuokėme. Daugiau tokių juokelių, tikiuosi, nebus“, – savo Facebook paskyroje rašo Danas Rapšys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *