NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

D. Rapšys tęsia pasirodymą FINA plaukimo Čempionų serijos varžybose

Vieną aukso ir vieną sidabro medalį Kinijoje jau iškovojęs Danas Rapšys toliau tęsia savo pasirodymą FINA plaukimo Čempionų serijos varžybose. Antrasis etapas vyksta Pekine, kur lietuvis susitinka su jau ne kartą matytais varžovais.

Vyrų 200 m l. stiliumi rungtyje D. Rapšiui teks vėl susidurti su pirmajame etape įveikta Kinijos žvaigžde Sun Yang, vengru Domink Kozma ir tituluotu belgu Pieter Timmers. Dvigubai ilgesnėje distancijoje lietuviui iššūkį mes Y. Sun, D. Kozma ir kinas Ji Xinjie.

Be to, organizatorių ištraukti burtai lėmė, kad D. Rapšys taip pat dalyvaus ir mišrioje komandinėje estafetėje 4 x 100 m laisvuoju stiliumi. Kartu su lietuviu vienoje komandoje taip pat plauks rusas Oleg Kostin, Honkongui atstovaujanti Siobhan Haughey ir kinė Ye Shiwen.

Čempionų serijoje dalyvauja tik vardinius kvietimus gavę praėjusių olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato prizininkai, pasaulio rekordininkai, FINA Pasaulio taurės bendros įskaitos prizininkai ir pasaulio čempionato finalininkai. Neužsipildžius laisvoms vietoms kviečiami kiti geriausią FINA reitingą turintys plaukikai, neatitikę prieš tai įvardintų kriterijų.

2 valandas truksiančios programos rungčių finaluose tarpusavyje varžosi tik po 4 kviestinius plaukikus. Atrankos plaukimai nėra rengiami.

Rezultatus galėsite stebėti gyvai per FINA TV (jeigu turite paskyrą). Transliacijos pradžia šeštadienį nuo 9.30 val., o sekmadienį – 8 val. ryto.

Už pirmąją vietą individualioje rungtyje dalyviui skiriama 10 tūkst., už antrąją – 8 tūkst., už trečiąją – 6 tūkst., o ketvirtąją – 5 tūkst. JAV dolerių premija. Komandinėse estafetėse plaukikai tarpusavyje pasidalina 16 tūkst. (pirma vieta), 12 tūkst. (antra vieta), 8 tūkst. (trečia vieta) ir 6 tūkst. (ketvirta vieta) JAV dolerių. Iš viso šiame Čempionų serijos sezone plaukikai išsidalins beveik 2,5 mln. JAV dolerių prizinį fondą.

Lietuvos plaukimo federacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close