Dabar laukia filmo premjera su žiauriai daug intrigos

Praėjusį savaitgalį vykęs IX  Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „MANO SENAS DRAUGE…“ buvo neįprastas. Įvyko konkursinis koncertas, kuriame visi dalyviai iš Kauno, Vilniaus, Zarasų atliko autorines dainas. Programoje – privalomas kūrinys poetės Elenos Mezginaitės tekstu. Pirmąkart festivalyje dėl pandemijos neįvyko baigiamasis koncertas (GALA CONCERT),  kuris būtų vykęs be žiūrovų. Todėl pasirinktas netradicinė išeitis. Bus sukurtas filmas „JAUNIEJI DAINŲ AUTORIAI IR ATLIKĖJAI IX LIETUVOS MOKSLEIVIŲ IR JAUNIMO DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALYJE-KONKURSE „MANO SENAS DRAUGE…“

Didelė atsakomybė krinta ant filmo kūrėjų studijos „Mažylis dirba“ pečių. Juk reikės parodyti ne tik geriausius festivalyje nuskambėjusius kūrinius, jų autorius, bet ir išlaikyti didelę intrigą – kas kokius laurus skynė. Taip pat ir eksponuoti Panevėžį, kaip Elenos Mezginaitės miestą. Miestą, kuriame yra dainuojama poezija, kuriame kūrė Juozas Miltinis. Miestą, kuris jaunėja ne dienomis, o valandomis.  

FILMO premjeros laikas netrukus bus skelbiamas įvairiausiomis įmanomomis informacijos priemonėmis.

Projekto įgyvendintojai – Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka ir Panevėžio V. Žemkalnio gimnazija.

Vertinimo komisijos pirmininkas – dainų autorius ir atlikėjas, vienas iš dainuojamosios poezijos žanro pradininkų Lietuvoje Virgis Stakėnas.

Projekto rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, Panevėžio miesto savivaldybė, UAB BURBULIUKAS.

Valdo Somovo nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: