„Dacia Spring“ pateko į „Autobest 2022“ apdovanojimų finalą

„Dacia Spring“ pateko į „Autobest“ apdovanojimų finalą ir rungiasi dėl „Best Buy Car Europe 2022“ nominacijos. Šių metų kovą pristatytas elektromobilis įkūnija elektrinę revoliuciją. Juo siekiama užtikrinti, kad elektromobiliai būtų prieinami kiekvienam, o kaina už visą reikalingą įrangą (navigaciją, galimybę prijungti išmanųjį telefoną, oro kondicionierių, elektra valdomus langus ir kt.) Europoje neturėtų lygių.

Elektromobilis, pasižymintis unikalia išvaizda, turintis 4 sėdynes ir beveik 300 litrų bagažinę, suteikia daugiau nei daugelis jo konkurentų miesto automobilių. Dėl universalių įkrovimo galimybių (mažiau nei valandą trunkantis greitasis įkrovimas nuolatine srove ir mažiau nei septynias valandas trunkantis įkrovimas namuose naudojant „Green up“ kištuką) ir iki 305 km nuvažiuojamo atstumo miestuose (230 km pagal WLTP, esant mišriam ciklui) šis elektromobilis puikiai tinka kasdieniam naudojimui ir ilgesnėms kelionėms.

32 „Autobest“ komisijos nariai, žurnalistai iš 32 Europos šalių artimiausiomis savaitėmis iš 6 finalininkų išrinks, kam atiteks „Best Buy Car Europe 2022“ nominacija. Nugalėtojas bus paskelbtas 2021 m. gruodžio viduryje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: