Dailės galerija ir „Glasremis“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Šiandien Panevėžio miesto dailės galerijos Keramikos paviljone pasirašyta sutartis dėl Dailės galerijos ir meninio stiklo studijos „Glasremis“ bendradarbiavimo rengiant Panevėžio tarptautinį meninio stiklo simpoziumą „GlassJazz“.

Aptarusios renginio organizavimo ir vykdymo koncepciją bei bendradarbiavimo galimybes, Dailės galerija ir UAB „Glasremis“ nusprendė pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. „Abi organizacijos dirbs kartu vardan bendro tikslo – išskirtinio pasaulinio lygio meno renginio „GlassJazz“ organizavimo Panevėžio mieste, sukuriant reikšmingą kultūros traukos įvykį vietinei ir tarptautinei auditorijai, suteikiant Panevėžio miestui gyvybingumo ir garsinant jo vardą pasaulyje“, – sakė Dailės galerijos direktorius E. Žukauskas.

„Džiaugiuosi vis aktyvesniu savivaldybės, verslo ir meno bendradarbiavimu, kuris jau duoda apčiuopiamų rezultatų. Dar vienas jų – ši bendradarbiavimo sutartis. Džiaugiuosi, kad pradeda ryškėti ir naujas Dailės galerijos kelias – taikomųjų menų centras Panevėžyje. Sveikinu naujas iniciatyvas, kurios veda prie atsinaujinimo ir naujų projektų“, – sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Išskirtinis, vienintelis tokio pobūdžio Lietuvoje ir Europoje tarptautinis meninio stiklo simpoziumas „GlassJazz” meninio stiklo studijoje „Glasremis” buvo organizuotas jau du kartus – 2014 ir 2016 metais. Šis tarpdisciplininiu reiškiniu tapęs renginys pamažu apjungia vis daugiau meno šakų, kurdamas netikėtą, bet įspūdingą menų sintezę.

Pirmasis meninio stiklo simpoziumas jungė dvi skirtingas meno šakas – stiklą ir džiazą. Jos puikiai derėjo tarpusavyje, palikdamos nepakartojamų įspūdžių tiek patiems dalyviams, tiek ir žiūrovams bei meno mylėtojams. Antrasis simpoziumas išsiplėtė iki multikultūrinio reiškinio, apjungdamas dar daugiau meno šakų – meninį stiklą, džiazą, meninę fotografiją, pirotechnikos ir lazerių šou.


Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: