Dailės galerijoje atidarytos dviejų dailininkų personalinės parodos

Trečiadienį Panevėžio miesto dailės galerijoje atidarytos dvi personalinės parodos: Eugenijaus Marcinkevičiaus skulptūrinių objektų paroda „Keiksmažodžiai“ ir Jolantos Kyzikaitės tapybos paroda „Maskaradas“.

„Džiaugiuosi ir dėkoju abiems talentingiems autoriams už galimybę aplankyti šias įdomias parodas Panevėžio miesto Dailės galerijoje. Nuoširdžiai tikiuosi dar ne kartą sutikti jus čia ir linkiu sėkmės tolesniuose darbuose bei kūrybiniuose ieškojimuose“, – parodos atidaryme sakė mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas.

E. Marcinkevičius nuo 1982 metų dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje, yra surengęs keliolika personalinių parodų. Dailininko kūrinių yra įsigijęs Lietuvos dailės muziejus, privatūs kolekcininkai. J. Kyzikaitė meno scenoje aktyviai dalyvauja nuo 2003 m., jos kūryba buvo pristatyta dešimtyje autorinių ir daugiau nei 60 bendrų parodų Lietuvoje ir užsienyje. J. Kyzikaitės kūrinių yra įsigijęs MO muziejus, „Lewben Art Foundation“, „Walter Bischoff“ muziejus Vokietijoje ir privatūs kolekcininkai.

J. Kyzikaitės paroda „Maskaradas“ galerijoje veiks iki lapkričio 6 dienos, E. Marcinkevičiaus parodą „Keiksmažodžiai“ bus galima pamatyti iki lapkričio 20 dienos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: