Dailės galerijoje – filmo apie Panevėžio tarptautinę fotografijos bienalę pristatymas

Lapkričio 6 dieną 16 val. fotomenininkai ir visi, besidomintieji fotografija, kviečiami į renginį Panevėžio miesto dailės galerijoje. Čia bus pristatomas filmas apie Panevėžio tarptautinę fotografijos bienalę „Žmogus ir miestas 2015“ ir dalinamasi Nidos tarptautinio fotografijos seminaro įspūdžiais.

Filmą apie birželio mėnesį Panevėžyje vykusią tarptautinę fotografijos bienalę sukūrė kino ir teatro režisierius, dokumentinio kino kūrėjas Linas Mikuta. Trumpo metražo juostoje atspindėtas ne tik bienalės dienoraštis, vienuolikos jos dalyvių – profesionalių Lietuvos, Lenkijos ir Bulgarijos fotografų kūrybinių dirbtuvių įkarštis, bet ir platus bienalės renginių – paskaitų, parodų pristatymų, autorinių vakarų, diskusijų kaleidoskopas ir nepakartojama jų atmosfera.

Prisiminimus apie Panevėžio tarptautinę fotografijos bienalę pratęs panevėžiečių fotografų įspūdžiai iš 38-ojo tarptautinio fotografijos seminaro Nidoje. Jais dalinsis fotografai Marija Šileikaitė-Čičirkienė, Valentinas Pečininas, Stasys Povilaitis, Saulius Saladūnas ir Juozas Vaičikonis.

Taip pat savo veiklos programą pristatys naujas Panevėžio fotografijos galerijos parodų kuratorius Sigitas Laurinavičius.

 

Panevėžio miesto dailės galerijos inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: