Dailės galerijoje – improvizacinės muzikos koncertas

Kovo 15 dieną Panevėžio miesto dailės galerijoje skambės neįprasti muzikos garsai – čia koncertuos improvizacinės muzikos grupė „Free Company“. Koncerto pradžia – 16 valandą.

Muzikos atlikėjų grupė ,,Free Company “ susibūrė 2014 metų žiemą. Vienas iš šios idėjos sumanytojų – gitaristas Marijus Butkevičius sukvietė žinomus, nors niekada kartu negrojusius muzikantus – Valdą Aleksandravičių ir Tomą Razmų improvizacinės muzikos įrašų sesijai. Po šio sėkmingo kūrybinio darbo muzikantai pradėjo koncertuoti kartu.

Kolektyvo muzikinės idėjos ir naujas skambėjimas iš karto sulaukė dėmesio. Grupė buvo pakviesta į ,,Broma Jazz” festivalį ir grojo finaliniame koncerte kartu su sutartinių atlikėjų grupe ,,Kadujo”, kuri nuspalvino pasirodymą folklorinės muzikos garsais. Šiuo metu jau rengiamas debiutinis „Free Company“ albumas.

Pasak grupės įkūrėjų, kolektyvo muzika yra sunkiai nusakomas reiškinys, netelpantis į apibrėžtus rėmus: „Tai improvizacijos veiksmas, vykstantis čia ir dabar, todėl šis muzikinis garsų kokteilis visada būna šviežias“.

Grupė „Free Company“ neturi pastovios sudėties. Kolektyve gali groti nuo dviejų iki keliolikos muzikantų, jei tik jiems yra priimtina improvizacinės muzikos idėja ir laisva dvasia.

Koncerte Panevėžyje muzikuos grupės branduolys: Marijus Butkevičius (klasikinė, akustinė, elektrinė gitaros, elektronika), Valdas Aleksandravičius (gongai, dubenys, fleitos, perkusija, styginiai), Tomas Razmus (saksofonai, bosinis klarnetas, kiti pučiamieji, perkusija). Prie jų prisidės ir Gailė Griciūtė (fortepijonas, garsai).

Panevėžio miesto dailės galerijos inf.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: