Daina Bosas: „Negaliu žiūrėti savo išleistuvių nuotraukų“

Šį sekmadienį, 17.55 val., TV3 šou „Aš – stilistas!“ privers išsižioti net ir subtiliąją stilingąją šalies damą Dainą Bosas. Trečiąja komisijos nare tapusi ir greta Agnės Jagelavičiūtės bei Kęsto Rimdžiaus atsisėdusi žavi verslininkė pamatys ekstravagantiškų derinių abiturienčių išleistuvėms. Dvi dukras auginanti Daina turės savo nuomonę, kaip merginai nereikėtų atrodyti išleistuvių vakarą, kad vėliau neraudonuotų žiūrėdama nuotraukas.

Elegantiškoji D. Bosas laidos filmavime A. Jagelavičiūtei papasakojo, kad jai kelia pasibaisėjimą jos pačios išleistuvių įvaizdžio prisiminimai.

„Atrodžiau vyresnė nei esu dabar, siaubingai prigarbanotais plaukais, su visomis spalvomis žėrinčia suknele. Tikrai negaliu žiūrėti į savo išleistuvių nuotraukas“, – prisipažino D. Bosas.

Ponios Dainos klausydamasi A. Jagelavičiūtė atskleidė, kad ji per savo išleistuves atrodė kaip laisvo elgesio mergina, todėl iš fotografijų albumų eliminavo mokyklos baigtuvių nuotraukas.

TV3 projekto „Aš – stilistas!“ dalyviams stilingosios Agnė ir Daina sekmadienį 17.55 val. aiškiai suformuluos užduotį: modelis išleistuvių vakarą turi atrodyti taip, kad paskui nebūtų gėda vartyti nuotraukų albumų. Jaunieji stilistai komisijos nares nustebins savo sprendimais.

Žvelgdama į pasiūlytus derinius, D. Bosas ne kartą ištars, kad ji nesiūlytų savo dukroms juodos spalvos drabužių nei juodų aprangos detalių, o jeigu kostiumas – pernelyg atviras, ji suabejotų, ar taip apsirengusią savo dukterį išleistų į mokyklos baigimo šventę. Kartą Daina net šūktelėjo filmavimo studijoje lūkuriavusiam savo vyrui Antanui Bosui: „Antanai, tu tik pažvelk, kokią iškirptę siūlo merginoms!“

Ponios Dainos reakcija į šių dienų jaunimo sukneles, kelnes ir kitus aprangos derinius, taip pat – aštrūs stilistų komentarai – jau sekmadienį 17.55 val. TV3 ambicingame stiliaus šou „Aš – stilistas!“

„Aš – stilistas!“ – sekmadieniais 17.55 val. per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: