Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-24

Daina Bosas pakilo į kovą su neišgyvenusių palmių pardavėjais: grąžinti pinigų dabar jau nebeužteks

Kai praėjusią vasarą Lietuvoje verslininkai pradėjo pardavinėti palmes, Daina Bosas neatsispyrė – nusprendė savo namų kiemą Palangoje apsodinti tropiniais medžiais.

„Kokie jūs visi protingi ir žinote, kad palmės Lietuvoj neauga. Bet, pažiūrėkit, kaip jie pateikia viską, pažiūrėkit jų tinklalapyje, apsnigta palmė stovi. Taip susižavėjau nuoširdžiai ir prisipirkau tų palmių“, – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje KK2Daina Bosienė rodys aštuonis stagarus, turėjusius virsti vešliomis Lietuvos pajūrio palmėmis Bosų namuose. 

Daina nusipirko šešias palmes, dar dvi iš verslininkų gavo dovanų už reklamą „Instagrame“. Atvažiavo vyrai, išrovė senas vyšnias ir Dainos kiemą apsmaigstė palmėm. Lietuvos palmių prekybininkai užtikrino, kad palmės augs ir Lietuvoj, žiemą reiks prižiūrėt, bet augs.

Prasidėjo žiauri lietuviška žiema. Bosų šeimyna paspruko į šiltąją Dominikos respubliką. Daina gavo signalą, kad Lietuvoje palmės pradėjo… mirti. Todėl nieko nelaukdama kreipėsi į palmių pardavėjus. Už palmes, jų pasodinimą bei žieminius palmių  paltukus Bosai sumokėjo apie 5 tūkst. eurų. Ir išaušus pavasariui kieme liko stūksoti pliki stagarai.

Kadangi palmės neišgyveno, o pardavėjai neva neinformavo apie tai, kad augalus žiemą reikia šildyti laidais, Daina kreipėsi į palmininkus su prašymu grąžinti pinigus.  Daina palmių pardavėjams pateikė pasiūlymą – grąžinkit pinigus ir klausimą uždarom.

Tačiau istorija vystėsi toliau, kol jau Antanas Bosas sulaukė grasinimų.

„Sulaukiau skambučio, sako, jūs čia atstokit nuo mano vaikų, nuo dukros ir žento, jūs reketuojate, jūs žlugdote jų ambicingą verslą, aš ne biednesnis už jus, mes galim atiduot tuos pinigus, jeigu jums reikia. Mes žinome daug apie jus, kas buvo jūsų žmona, mes irgi paleisim medžiagą, nes jūs „Instagrame“ parodėt mūsų nuvytusias palmes“, – laidai KK2 apie mįslingą skambutį kalbėjo Antanas Bosas.

Išleisti tūkstančiai eurų. Sudegintos nervų ląstelės. Grasinimai, pykčiai ir kaltinimai. Panašu, kad tai tik istorijos pradžia.

„Pinigai dabar man jau nuėjo į antrą planą, teatleidžia man vyras. Manau , kad šis įžeidimas, mestas mano šeimai, nebus atleistas. Aš susisiekiau su tam tikromis institucijom, mes dabar dirbam tuo klausimu“, – sako Daina Bosas, tvirtindama, kad grąžinti pinigų už neišgyvenusias palmes nebeužteks.

Visa istorija apie palmes be lapų, ramybės netekusį Antaną Bosą ir nusiminusią Dainą Bosas – jau šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: