Dainininkas Jurgis Brūzga nusprendė „nebetampyti nervų“ kaimynams

Dainininkas Jurgis Brūzga kartu su kolega būgnininku Andriumi Kairiu nusprendė „nebegroti“ kaimynų nervais ir muzikuoti persikėlė į rūsį, kurio duris rytoj 11.00 val. atvers TV3 laidai „Laikas keistis“.

„Kaimynų nervai nėra amžini. Faktas. Muzikai tikrai reikia tokios vietos, kur tu įlįstum ir niekam netrukdytum“, – rytoj, šeštadienį, laidoje pasakos dainininkas. Tačiau tamsią ir niūrią rūsio erdvę vaikinai siekia padaryti ne tik jaukia repeticijų, įrašų, bet ir poilsio zona. Kaip tik dėl to muzikantų studijoje lankėsi interjero dizaineris Artūras Kovzanas.

Rytoj dainininkas pasakos, su kokiomis kliūtimis teko susidurti įsirenginėjant profesionalią įrašų studiją. „Jei tu ateisi į parduotuvę ir sakysi, kad man reikia studijos, tai kaina gali būti kosminė. Studijų medžiagų kainos yra mistinės nuo iki. Atrodo, aukso plokštę galėtum ten įdėti vietoj tos, kuri siūloma“, – pasakos J. Brūzga. Nors atrodo, kad studijos įrengimas nėra pigus malonumas, dainininkas tikins, jog svarbiausia noras: „Jeigu ieškai, tu gali rasti medžiagų, kurios ir pigesnės, ir turi panašias akustines savybes – čia kaip ir visur, reikia šiek tiek fantazijos, šiek tiek netingėt ieškot, netingėt pasiknisti, ir viskas įmanoma.“

Studijos savininkams ramybės neduoda vienas klausimas: kaip įrengti poilsio zoną. Čia savo patarimų negailės dizaineris: „Aš čia matau begales variantų, begales. Aišku, pirmiausia reikėtų apsispręsti dėl pačios stilistikos – juk galima padaryti nuo tropikų iki skandinavų. Čia gali būti super jauku ir išėjus iš kitų patalpų gali patekti į čia sukurtą visiškai kitokį pasaulį“, – tikins A. Kovzanas.

Su specialistu sutiks ir Jurgis: „Aš irgi nebijočiau žaist – čia yra tos erdvės, kuriose tu gali eksperimentuoti. Namie yra aiškios taisyklės, o ši zona gali būti visokia.“
„Laikas keistis“ – šeštadieniais 11.00 val. per TV3!

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: