Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-30

Dainininkė Mia prabilo apie jai atliktą plastinę operaciją: „Dėl jos dvejojau net septynerius metus“

Vos prieš keletą mėnesių dainininkė Mia ryžosi itin drąsiam sprendimui. 37-erių metų moterį jau daug metų vargino patinusių paakių problema, o ją išspręsti nepadėjo nei natūralios, nei medikamentinės priemonės. Mia buvo priversta žengti svarbu žingsnį ir atverti plastikos chirurgų kabinetų duris. Vis tik, ši drąsa nenuėjo perniek, o pasiektas rezultatas – kaip niekad džiugina šiandien.

Neseniai populiaraus realybė šou projekte dalyvavusi dainininkė Mia atvirauja, jog savo įvaizdžiui visuomet skirianti didelį dėmesį. Ir nors ji – be galo graži ir stilinga moteris, dainininkė pripažįsta dėl vieno dalyko visuomet kompleksavusi.

Patinę paakiai bei nuolat pavargusios akys Mia vargino jau daugelį metų ir tik po ilgų dvejonių ir svarstymų, ji pagaliau ryžosi priimti lemtingą žingsnį šios problemos sprendime.

„Visuomet turėjau įgimtas viršutinių ir apatinių vokų riebalines išvaržas, todėl net tona ledukų man nebepadėdavo. Bijojau kažką daryti, tačiau žinojau, kad mano akys kitokios ir pradžioje tai man net netrukdė. Visgi, bėgant laikui, kuomet visuomet atrodai pavargęs, pradedi galvoti, kad galbūt atėjo metas pokyčiams. Tad ėmiau ir pasiryžau“, – teigia Mia.

Būtent prieš tris mėnesius jai buvo atlikta speciali akių vokų plastikos operacija „SV plastinės chirurgijos centre“. Mia pripažįsta, jog ilgą laiką bijojo liesti savo veidą, todėl teko lankytis ne vieno gydytojo kabinete, kol galiausiai rado patikimas profesionalų rankas.

Moteris neslepia, jog pirmas vaizdas po operacijos – smarkiai nedžiugino, tačiau tikrasis rezultatas pasimatė tik praėjus kuriam laikui ir šiandien Mia drąsiai sako, kad šis sprendimas – vienas geriausių jos gyvenime.

„Aišku neneigsiu, jaudinausi, tačiau po septynių metų dvejonių nusprendžiau, kad atėjo laikas. Pradžioj buvo visko, ir gailėjausi, akys tapo kitokios. Tačiau noriu nuraminti visas moteris, kad patinimai praeina ir bendras vaizdas atsiranda po trijų mėnesių ar net pusmečio“, – teigia Mia.

Šia savo istorija Mia dalinsis  šį sekmadienį Delfi TV eteryje rodomoje laidoje „Pokyčių istorija“. Laidos pagrindinė herojė – žinoma fotografė Inga Deksnė. Dviejų vaikų mama – itin stipri ir meniška asmenybė, kasdien grožį kurianti kitiems, tačiau artėjančio gimtadienio proga ji nusprendė pasidovanoti sau ypatingą dovaną.

„Permainų savo išvaizdoje aš tikrai nebijau, mane daug labiau gąsdina neplanuotos permainos gyvenime, o išvaizdos keisti nebijau. Ypatingai, kai patenki į profesionalų rankas. Čia lygiai taip pat, kaip ir mano darbe: kai ateina pas mane fotografuotis ir pradeda patarinėti, aš noriu daryti taip, kaip pati noriu, nes aš žinau kaip pasiekti geriausio rezultato“, – laidoje atviraus Inga.

Fotografės vidinė drąsa pastūmėjo pasitikėti ir laidos komanda bei grožio specialistams leisti daryti viską. Vis tik, Inga prasitarė, kad ją vargina apsunkę akių vokai ir susiraukšlėjusi kakta, todėl jos pokyčių istorija prasidės būtent „SV plastinės chirurgijos centre“. Ingai bus atlikta akių vokų plastika bei endoskopinis antakių ir kaktos pakėlimas.

„Pakėlus antakius ir atlikus vokų operaciją, atsivers ir pačios akys. Ingos veidas – apvalus, daug audinių, todėl optiškai reikia pailginti ir veidą, jog išryškėtų skruostai“, – laidoje apie Ingos laukiamas procedūras pasakos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Saulius Vikšraitis.

Nors tokia grožio operacija Ingai buvo pirmoji, ji teigė jaučianti jaudulį ne iš baimės, o iš nekantrumo pamatyti galutinius rezultatus. Prakalbus apie jaučiamus išvaizdos kompleksus, žinoma fotografė užsiminė ir apie kitą ją kamuojančią bėdą, kuri užsiliko po patirtos skaudžios traumos.

„Prieš karantiną su draugėmis išvykome į kelionę. Jos metu patyriau tokį nuotykį, jog besifotografuojant ant irklentės, nuo jos nukritau ir stipriai susimušiau šlaunį. Išryškėjo didžiulė mėlynė, vėliau toje vietoje pradėjo kauptis skysčiai. Galiausiai paaiškėjo, jog trūko raumuo ir šlaunyje išryškėjo duobė, todėl ta koja tapo vizualiai kitokia nei kita“, – savo istorija laidoje dalinsis Inga.

„SV plastinės chirurgijos centro“ plastinės chirurgijos ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Karolina Venslauskaitė defektą užpildė specialiu audinių užpildu.

„Šią problemą turėjau tris metus, o gydytoja ją sutvarkė vos per 10 minučių. Skausmo nejaučiau jokio, o rezultatas – matomas iš karto“, – džiaugsis Inga.

Tačiau tuo laidos herojai pokyčiai dar nesibaigs: įvaizdžio salono „Rolė 313“ plaukų stilistė Džiuljeta Vėbrė jai parinks stiprią ir menišką asmenybę atspindintį asimetrinį kirpimą bei plaukus papuoš mėtinio atspalvio sruogomis. „Uoga uoga“ vizažistė Rūta Pranevičė papasakos, kaip klasikinį makiažą pagyvinti smagiais akcentais, o laidos stilistė Jomantė Vaitkutė kartu su „New Yorker“ kolekcijos drabužiais bei „Terdeco“ aksesuarais sukurs ryškų Ingos naująjį įvaizdį.

Kaip naujuosius Ingos pokyčius įvertins jos draugės bei kokiais asmeniškumais pasidalins dainininkė Mia – visa tai jau šį sekmadienį, 15:30 val. naujojoje Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: