Dainininkės Justės Kraujelytės lovoje karaliauja katinas

Žaviąją dainininkę Justę Kraujelytę pažįsta dauguma melomanų – tai ne tik viena talentingiausių atlikėjų Lietuvos muzikos pasaulyje. Tačiau apie jos katiną Muskusą tikriausiai dar neteko girdėti. Jis ne tik filmuojasi dainininkės klipuose, karaliauja namuose, bet ir rytais žadindamas dainuoja serenadas. „Sakėm, jeigu būtų dainavimo projektas „Lietuvos kačių balsas“, tikrai siųstume Muskusą. Ir mėgsta jisai žadinti rytais, kai užplaukia. Bandome jį programuoti pagal žadintuvus, kad anksčiau tai nepavyksta.“

Muskusą, kaip sako dainininkė, įsivaikino kartu su savo širdies draugu Vytautu. Kol pora dar vaikų neplanuoja, tai atsakomybės mokosi augindami Meino meškėnų veislės katiną. „Pirmą kartą kai pamačiau, o, Dieve, oho, koks katinas! Jis tokio dydžio! Aš gyvenime nieko panašaus nebuvau mačiusi. Tai taip žiauriai susižavėjau, žodžiu ir sakiau, jeigu kada nors galvosit, kad kažkam atiduoti ir taip toliau, tai jau man, man, man“.

Įsigijus Muskusą Justei Kraujelytei su širdies draugu Vytautu teko pamiršti tvarką namuose. Kaip manote, kodėl dainininkės namuose nėra užuolaidų? Arba dėl ko katinas atėjus pavasariui – apkirptas kaip liūtas? „Aš šiaip nesu pedantė ir tikrai susitaikau su netvarka ir kailiu, bet kailio yra velniškai daug. Dėl to mes ir nuskutam ji vieną kartą per metus, po to gražiai jisai atauga ir tada tikrai būna mažiau vargo namuose ir pats jaučiasi geriau, jaučiasi lengvesnis. Muskusas iš namų iškraustė visas gėles – tas kurios buvo ant žemės – suvalgė, o tas kurios stovėjo ant palangės – nuspyrė. Tačiau Justė myli savo katiną ir jam netgi leidžia miegoti vidury lovos.

Kada Justė tapo kačių žmogumi? Koks Muskuso elgesys labiausiai nepatinka jos vaikinui Vytautui? Viską sužinosite ir pamatysite LNK gyvūnų gyvenimo būdo laidoje „Gyvūnų pasaulis“ jau šį šeštadienio vakarą, 17.55 val., su Pauliumi Kaupeliu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: