Dalyvaukime rekordiniame Karaliaus Mindaugo iššūkyje: informacija apie registraciją, plaukimą ir pramogas

30-ąjį gimtadienį švenčianti TV3 televizija Valstybės dieną kviečia paminėti ypatingai. Liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“ jau tapo nacionaline tradicija, o šįkart Lietuvos žmonės yra kviečiami priimti ir unikalų Karaliaus Mindaugo iššūkį! Registruokitės ir tapkite didžiausio istorijoje plaukimo nuo Vilniaus iki Kernavės dalyviais.

Šventė truks visą dieną. Ankstyvą liepos 6-osios rytą pradėkite istoriniu plaukimu Nerimi nuo Vilniaus iki Kernavės, kuriame tempą diktuos dar ne taip seniai visą šalį žygdarbiams įkvėpęs keliautojas Aurimas Valujavičius. Jis, kartu su kitais žinomais TV veidais, kviečia prie šio iššūkio prisijungti visus – tereikia užpildyti dalyvio anketą!

Registracija

Norintys išbandyti savo jėgas istoriniame iššūkyje, kviečiami užsiregistruoti. Jūsų patogumui, siūlome baidares plaukimui iki Kernavės, o taip pat – kelionę autobusu po šventinio koncerto atgal į Vilnių. Registracijos formą rasite čia: tv3.lt/liepos6#registracija

Nuomojamoms baidarėms saugumo priemones bei irklus suteiks organizatoriai. Už savo saugumą atsakingas kiekvienas iššūkio dalyvis, registravimosi metu patvirtinantis, kad susipažino ir sutinka su dalyvavimo renginyje taisyklėmis.

Renginyje taip pat kviečiami dalyvauti ir turintys asmenines vandens transporto priemones. Registracijos forma: tv3.lt/liepos6#registracija

Plaukimo metu dalyviai galės naudotis ir specialiai Karaliaus Mindaugo iššūkiui sukurtu interaktyviu žemėlapiu, kuris supažindins su įdomiausiomis maršruto istorinėmis vietomis.

Visi iššūkio dalyviai liepos 6-ąją, 6 valandą ryto, susitiks Vilniuje, prie Baltojo tilto. Didysis plaukimas prasidės 7 valandą.

Dalyviai galės rinktis ir trumpesnes plaukimo distancijas. Jų patogumui suplanuotos dvi poilsio vietos: ties Stirniais (apie 25 km nuo starto linijos) ir ties Vieviu (apie 55 km nuo starto linijos). Šiose sustojimo vietose taip pat bus galimybė kelionę pabaigti. Plaukimą baigusių iššūkio dalyvių Stirniuose bei Vievyje lauks transportas, pervežantis į Kernavę arba atgal į Vilnių.

Visi kiti dalyviai kviečiami Kernavėje finišuoti iki 19.30 valandos, kur visų lauks ypatingas šventinis koncertas. Kernavėje žiūrovus džiugins linksmieji istoriniai apdovanojimai, iškilmingas „Tautiškos giesmės“ giedojimas 21 val. ir ryškiausių scenos žvaigždžių pasirodymai. Renginį tiesiogiai transliuos TV3.

Autobusai šventės dalyvių, parvykstančių iš Kernavės į Vilnių, lauks nuo 22 valandos.

Daugiau apie renginį rasite čia: www.tv3.lt/liepos6


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: