Danai džiaugiasi pasirinkę Panevėžį

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, pavaduotojas Aleksas Varna ir Tarybos narys Daumantas Simėnas apsilankė „Oppenhejm & Jansson“ įmonėje (Paliūniškio g. 15). Danų bendrovės produkcijos direktorius Kentas Rosfortas svečius supažindino su veikla, produkcija bei ateities perspektyvomis.

Danijos saugos priemonių gamintoja „Oppenhejm & Jansson“ jau baigė visą gamybą perkelti iš Kinijos ir Danijos į Panevėžį. Mieste praėjusių metų vasaros pabaigoje pradėjusioje kurtis gamykloje dirba per 40 žmonių. Per artimiausius metus planuojama sukurti iki 200 naujų darbo vietų įvairios kvalifikacijos darbuotojams: logistikos specialistams, pakuotojams, dizaineriams, konstruktoriams.

„Mūsų pasirinkimą lėmė nebrangi, kvalifikuota bei lanksti darbo jėga. Panevėžyje mes radome puikių darbuotojų, gerų specialistų ir sąžiningų žmonių, kurie nebijo darbo, gerai apmokamų viršvalandžių. Stengiamės juos motyvuoti ir saugoti. Ateityje planuojame plėsti gamybą ir darbuotojų skaičių“, – sakė K. Rosfortas.

„Oppenhejm & Jansson“ gamina tvarsčius, pleistrus ir kitas priemones pirmosios pagalbos vaistinėlėms, šviesą atspindinčias medžiagas bei atšvaitus ir saugos liemenes. Pirmosios pagalbos rinkiniai įeina į gamyklinę „Volvo“, „Tesla“ ir „Renault“ automobilių komplektaciją, juos naudoja „Falck Security“ („G4S“), prekiauja „IKEA“.

„Smagu, kad danai patenkinti pasirinkę Panevėžį, čia rado reikalingų darbuotojų. Džiugina ir numatoma įmonės, naujų darbo vietų plėtra, kaip ir ketinimai sezono metu prisidėti prie miesto neįgaliųjų integracijos į darbo rinką. Esame pasiryžę suteikti visokeriopą pagalbą sprendžiant iškylančias problemas, šalinant biurokratines kliūtis“, – sakė meras R. Račkauskas.

Didžiąją dalį žaliavos kompanija perka JAV bei Kinijoje ir plečia padėklų, pakuočių ir kitų paslaugų pirkimo tinklą miesto rinkoje. Lietuvoje planuojama užbaigti gamybos procesą, tobulinti gaminius, pakuočių dizainą, pritaikyti produkciją konkrečių kompanijos klientų poreikiams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: