Nuotr. Svetlanos Bolnienės.

Danas Rapšys: „Su tuo Pingvinu prisidirbau!“

„Iki dabar esu euforijoj. Pats negaliu patikėti, kad ryžausi tokiai avantiūrai. Tai buvo pirmas kartas, kai stovėjau ant scenos, dainavau ir buvau komisijoje. Ką galiu pasakyti? Patyriau daug pirmų kartų per vieną vakarą. Nepamirškim ir to, kad dar buvau su kauke, pro kurią sunkiai mačiau. Man tai buvo didelis iššūkis. Nes stovint ant scenos, kaip ir plaukime, turėjau vieną šansą viską atlikti gerai. Aš net pats savimi didžiuojuosi, nes viskas pavyko pakankamai gerai“, – emocijas dalyvaujant LNK televizijos projekte „Kaukės“ sunkiai tramdė plaukikas Danas Rapšys.

Praėjusį sekmadienį labiausiai intriguojantis ir slapčiausias televizijos istorijoje šou „Kaukės“ pasiekė kulminaciją. Artėjant finalui laidos rengėjai paruošė ne vieną staigmeną. Scenoje pasirodė net dvi naujos kaukės – Pingvinas ir Ledai. Visų nuostabai abiejų tikrosios asmenybės buvo atskleistos nelaukus nė sekundės. Po Ledų kauke slėpėsi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, o Pingvinu tapo aukso medalininkas, plaukikas Danas Rapšys.

„Aš iš karto pasimečiau, kai išgirdau savo pavardę tik pradėjus dainuot. Galvojau, kas dabar bus?!“ – vos nusiėmęs kaukę kalbėjo Danas Rapšys, o laidos vedėjas Giedrius Savickas žarstė komplimentus plaukimo čempiono dainavimui.

„Draugų, pažįstamų žinutės plūdo tik pradėjus dainuoti. Visi komentavo mano dainavimą ir kaip atrodau, nes kai kurie pradėjo pažinti, kad ten aš. Tėvai parašė žinutę, kad nesitikėjo, jog taip moku dainuoti ir net pasijuokė, kad gal man reikėtų pradėti muzikanto karjerą. Niekas nesitikėjo iš viso, kad mane pamatys tokiam projekte. Juk aš sportininkas!“ – pasakojo Danas Rapšys.

Simboliška, kad būtent jam buvo parinktas įspūdingas Pingvino kostiumas, kuriam pagaminti prireikė net 25-ių metrų latekso, o galvą sudarė 72 skirtingų dydžių kartono kampeliai.

„Su tuo Pingvinu prisidirbau! Po laidos mano visi draugai socialiniuose tinkluose mane persivadino į Pingviną. Kas juokingiausia, kad pirmadienį ryte atėjus į treniruotę, kiti plaukikai taip pat iš karto į mane kreipėsi Pingvinu. Teks susitaikyti, kad mažiausiai pusę metų būsiu Pingvinu. Bet dėl šios pravardės visai nepikta. Kaip tik „faina“ bus atsiminti šią patirtį“, – juokėsi plaukimo žvaigždė.

„Mano sužadėtinė, Jurinta, net kelis kartus atsisuko laidą. Aišku, jos nenustebino, kad aš dainuoju, nes kartais girdi mane duše. Žinoma, ten aš garsiai užsileidžiu kolonėles ir tiesiog šūkauju“, – atviravo Danas.

Dar vienu iššūkiu garsiam plaukikui tapo komisijos kėdė. Todėl jis neslepia, kad labai jaudinosi prieš sutikdamas dalyvauti projekte: „Aš galvojau, kad atsisėsiu ten ir neturėsiu ką pasakyti. Žinojau, kad komisijoj sėdi labai žinomi žmonės ir jaudinausi kaip reikės su jais bendrauti. Mane labai nustebino, nes visi buvo tokie šilti ir draugiški. Sėdėjau šalia Monikos ir Indrės, jos labai mane palaikė. Aš jaučiausi kaip gerų draugų kompanijoje.“

Norite sužinoti, kokios staigmenos laukia kitą sekmadienį? Įsijunkite LNK televiziją, 19.30 val., iki įspūdingo slapčiausio Lietuvos istorijoje šou „Kaukės“ finalo liko vos kelios laidos!

Nuotraukos Svetlanos Bolnienės

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: