Lietuvos naujienosSveikata

Dantų implantai

Vienas iš efektyviausių būdų atkurti prarastus dantis – tai dantų implantai, kurie nesunkiai įtvirtinami prarasto danties šaknies vietoje. Naudojantis šiuo metodu, gali būti atstatyti tiek pavieniai dantys, tiek ištisa dantų eilė. Dantų implantacija yra vienas pažangiausių ir patogiausių būdų prarastiems dantims atstatyti, atlikus reikiamas procedūras galima vėl mėgautis gražia šypsena ir sveikais dantimis.

Kuo naudinga dantų implantacija?

Dantų implantai nepažeidžia šalia esančių dantų ir padeda išvengti žandikaulio deformacijos. Prarasti dantys atkuriami tiek funkcine, tiek estetine prasme, išsaugoma nepakitusi kaulo struktūra. Implantacija nesukelia jokios žalos sveikatai, padeda atkurti visus dantis tokiais, kokie jie buvo, todėl šis metodas yra plačiai taikomas šiuolaikinėje odontologijoje.

Procedūros poveikis

Dantų implantacija neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai, kadangi implantai yra pagaminti iš titaninės medžiagos, kuri nesukelia alerginių reakcijų ir greitai prigyja. Procedūra neskausminga, jos metu pasirinktinai taikoma vietinė nejautra arba sedacija. Atlikus procedūrą gali būti juntamas nežymus maudimas, kuris greitai praeina.

Procedūros eiga

Pirmiausia padaroma rentgeno nuotrauka ir įvertinama, kokio gydymo imtis. Suleidus nuskausminamųjų vaistų, danties šaknyje įtvirtinamas implantas. Gijimas trunka nuo šešių savaičių iki keleto mėnesių, laikinos siūlės pašalinamos jau po savaitės. Po procedūros rekomenduojama užsiimti tolesne implantų priežiūra, periodiškai atlikti profesionalią implantų higieną.

Netekus danties, svarbu nepalikti tuščios vietos ir pasirūpinti dantų atstatymu kaip įmanoma greičiau. Patyrę odontologai padės tai padaryti greitai, efektyviai, patikimai ir beveik ne jokio skausmo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close