Dantų implantai

Graži ir švytinti šypsena – tai žmogaus vizitinė kortelė. Gražios šypsenos paslaptys slypi teisingoje ir reguliarioje burnos priežiūroje, kuri yra būtina siekiant išlaikyti sveikus ir stiprius dantis. Tačiau nutinka situacijų, kai gražią šypseną tenka slėpti dėl iškritusių ar kitaip pažeistų dantų.

Netekus danties nereikėtų delsti, nes likusi laisva vieta tarp dantų gali sukelti dar daugiau neigiamų pasekmių, kurios ateityje gali padaryti daug žalos dantims ir burnos sveikatai. Pati svarbiausia priežastis, dėl kurios nereikėtų delsti implantuoti prarastus dantis yra ta, kad ilgesnį laiką neturint danties, šalia esantys dantys gali pakeisti augimo kryptį, o tai sukels daug neigiamų pasekmių, kurių šalinimas gali kainuoti labai brangiai. Dar viena svarbi priežastis implantuoti prarastą dantį – dantų implantai padeda sumažinti žandikaulio susitraukimo ir nykimo riziką. Dantų implantai taip pat pataiso nusileidusių dantenų pozicijas, padeda sumažinti nemalonius pojūčius dantenose, jų skausmą bei jautrumą. Dirbtiniai implantai įstatomi naudojant naujausias odontologines technikas, todėl dantų implantai nepažeidžia šalia esančių sveikų dantų, dantys atkuriami nepadarant jokios žalos burnos ertmei ir sveikiems dantims. Sveiki ir švytintys dantys bei įstatyti dantų implantai padeda susigrąžinti spindinčią šypseną, padeda geriau sukramtyti maistą, taip pat dantų implantai padeda sveikai vystytis bei funkcionuoti kitiems dantims, taip palaikoma burnos sveikata.

Dantų impantacija – pasaulyje jau seniai naudojama profesionali dantų atkūrimo technika, kuri padeda išlaikyti burnos ir dantų sveikatą. Dantų implantai savo išvaizda nesiskiria nuo tikrojo danties, tačiau danties šaknis yra visiškai kitokia. Procedūros metu trūkstamo danties šaknis pakeičiama titano sraigtu, kuris įsriegiamas į viršutinį arba apatinį žandikaulio kaulą. Šis sraigtas – atrama norint atstatyti dantį.

Ši odontologinė procedūra yra pagrįsta natūraliu, organizme vykstančiu kaulo gijimo procesu. Kai įsukamas implantas, organizmas atpažįsta, jog tai yra svetimkūnis ir ima į tą vietą siųsti kaulą atstatančias ląsteles. Taip ant implanto paviršiaus susidaro tiesioginė jungtis su kaulu.

Dantų implantai yra šiuolaikinė ir geriausia išeitis norint atstatyti prarastą dantį. Dantų implantų nereikia pastoviai išimti ar perklijuoti, ko galėtų prireikti su dantų protezais. Dantų implantai tampa tokiais pat dantimis ir yra idealiai pritaikomi prie visų kitų dantų formos bei spalvos. Yra nustatyta, kad netekus danties ar kelių dantų, gali pablogėti net kalbėjimas, garsų tarimas, atsiranda baimė šypsotis, kiti dantys ima judėti ir keisti savo augimo kryptį, tai gali sukelti nepasitikėjimą savimi ir blogą savijautą, tad dantų implantai yra geriausia išeitis išvengti tokių neigiamų padarinių. Jie grąžins pasitikėjimą savimi, pagerins burnos ertmės būklę, be to, ši procedūra yra visiškai patikima, nes implantacijos procedūrų sėkmės siekia net 98 proc. Graži šypsena ir puiki savijauta svarbiausia, todėl patikėkite savo šypseną profesionalams, kurie pasirūpins, kad vėl galėtumėte jaustis tvirtai ir užtikrintai dėl savo šypsenos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: